Wpis z mikrobloga

✨️ Dlaczego nie zagadamy do obcych?
Jakiś przegryw kwestionuje rady normików żeby wyjść do ludzi i zdziwiony że był w parku, na basenie, w sklepie i nikt do księcia nie zagadał xDD tak jakby tak to funkcjonowało w normalnym życiu. Nawet jakbyście się spodobali dziewczynie to i tak ona sama nie zagada bo przecież a) może wyjść na creepa b) skąd ma wiedzieć czy jesteś wolny. Skąd wgl pomysł że w związku z samą waszą obecnością w różnych miejscach ktoś ma zagadać? Znajomości robi się przez wspólne tematy, projekty, zajęcia, generalnie trzeba mieć coś wspólnego z innymi a nie że ktoś obcy nagle zagada xD. Idealnie to pokazuje okres studencki gdzie masz masę okazji do integracji, te same problemy, zajęcia, trzeba poprosić o notatki, wspólny projekt, dowiedzieć się co było na egzaminie, udzielać się na grupkach, itd. Ludzie poznają się bo chodzą do tych samych klubów sportowych, kojarzą się z grupek tematycznych, wspólnot religijnych i tak dalej.

#przegryw #relacje #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnosc #depresja #blackpill

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.

❤️ Projekt mirko.pro działa dzięki wsparciu użytkowników. Wspomóż projekt

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fjubens: piękne to jest. ty beciaku grinduj w korpo to może jakaś baba na ciebie spojrzy, a taki chad dosłownie może sprzedawać kukurydze na o-------l (nawet nie podpiekł xD), a laski będą stać do niego w kolejce i już w głowie wymyślać imiona waszych dzieci. ale wiadomo, jeśli laski nie spermia do takiego incela jak OP to znaczy ze do nikogo nie spermią.
  • Odpowiedz