Wpis z mikrobloga

✨️ Dlaczego hejt na redpill?
Dlaczego na tagu jest hejt na #redpill? Nie czaje tego. Skoro #blackpill mówi o tym że wygląd jest najważniejszy to przecież hipokryzją jest mówienie że looksmaxxing nic nie daje a redpill to cope. Tych serio przystojnych jest niewiele w społeczeństwie to skoro wygląd ma znaczenie to chyba dobrze że ktoś chce poprawiać swój wygląd i być wyżej niż przeciętny skoro ma możliwości. Poprawa statusu finansowego też przecież pomaga więc gdzie tutaj cope? Nawet jak ktoś mówi żeby rozwijać się dla siebie i pośrednio przyciągniesz kobiety to prawda jest taka że 3/4 zajęć faceci robią dla kobiet ale nigdy się nie przyznają. Gdyby nie było kobiet to niekomu by się nie chciało trzymać restrykcyjne diety, chodzić na siłownie i popisywać się autami bo to wymaga wysiłku i nie byłoby przed kim pajacować. Także nie rozumiem hejtu na redpill. Nawet jak twoje działania nie przyniosą ci powodzenia u kobiet to chyba lepiej jest coś robić niż nic.

#niebieskiepaski #mgtow #samotnosc #tinder #zwiazki #przegrywpo30tce #hipergamia

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.

💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: bo korzenie redpilla nie są w looksmaxie tylko tych bajdurzeniacha agresywnych i zfrustrowannych wannabe samców alfa na temat pewności siebie, ramy, peaku w trakcie starości, PUA itd. dopiero niedawno redpill tak mocno zaczął kłaść nacisk na looksmaxing bo beciaki przestały już łykać te bzdury i nie chcieli już kupować kolejnych ksiażek pod tytułem "jak dobrać odpowiedni pasek do spodni".
  • Odpowiedz