Aktywne Wpisy

eugeniusz_geniusz +331
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Lardor +160
źródło: 1000095229
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000095229
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Dlaczego na tagu jest hejt na #redpill? Nie czaje tego. Skoro #blackpill mówi o tym że wygląd jest najważniejszy to przecież hipokryzją jest mówienie że looksmaxxing nic nie daje a redpill to cope. Tych serio przystojnych jest niewiele w społeczeństwie to skoro wygląd ma znaczenie to chyba dobrze że ktoś chce poprawiać swój wygląd i być wyżej niż przeciętny skoro ma możliwości. Poprawa statusu finansowego też przecież pomaga więc gdzie tutaj cope? Nawet jak ktoś mówi żeby rozwijać się dla siebie i pośrednio przyciągniesz kobiety to prawda jest taka że 3/4 zajęć faceci robią dla kobiet ale nigdy się nie przyznają. Gdyby nie było kobiet to niekomu by się nie chciało trzymać restrykcyjne diety, chodzić na siłownie i popisywać się autami bo to wymaga wysiłku i nie byłoby przed kim pajacować. Także nie rozumiem hejtu na redpill. Nawet jak twoje działania nie przyniosą ci powodzenia u kobiet to chyba lepiej jest coś robić niż nic.
#niebieskiepaski #mgtow #samotnosc #tinder #zwiazki #przegrywpo30tce #hipergamia
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt