Aktywne Wpisy

thorgoth +61
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
źródło: 1000016251
Pobierz
adampa +42
#gielda Wasze największe kompromitacje giełdowe?
Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę
Moje:
- nie mam Microna
- mam uśredniane Dino
- chciałem kupić SNDK przy 600, ale dałem za niski limit i wypompowało w górę





Te relacje damsko-męskie na wykopie to trochę taka manipulacja i cherry picking. Wytłumaczę wam to na przykładzie samochodów. Jak zapytamy ludzi na ulicy czy chciałoby mieć Ferrari to jasne że większość powie tak. Tylko co z tego skoro 99% nie stać na to i nigdy nie będzie mieć? Spora część będzie zadowolona ze swojej poczciwej Skody bo spełnia wymagania i w sumie to już w nią tyle zainwestowali. Inni będą sobie cenić wygodę i komfort, inni mniejsze auta bo praktyczniejsze, jeszcze inni będą fanami starych klasyków a i spora rzesza fanów elektryków. Tak samo jest z kobietami, mówienie że każda chcę jeden określony typ do zbyt duże uproszczenie. Chcieć to sobie mogą ale potem spotykają przeciętnego Mirka i to w nim widzą miłość swojego życia.
#logikaniebieskichpaskow #blackpill #przegryw #redpill #incel #zwiazki #tinder #samotnosc #relacje #depresja #przegrywpo30tce
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
📒 Notatka moderatora: Blakpyl do wora, wór do jeziora.
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
źródło: auqt2y
Pobierz@mirko_anonim: właśnie że nie. zresztą miałeś ty kiedyś więcej niż 2 auta z wielką różnicą rocznika? bo ja np. miałem i bywało że musiałem się przesiadać z prawie nowego auta do około 15-letniego gruza. i nie, moją pierwszą myśla nie było "ten gruz też jest super" tylko "ja p------e, tamto auto było jednak zajebiste, miało to to i to, a tu nawet
W życiu miałem sporo samochodów - od gruzów, przez zwykłe dupowozy, hot hatche i takie naprawdę fajne. No ale Ferrari nie miałem oczywiście ;)
I paimętam, że do pewnego "poziomu" d--a mnie piekła jak widziałem na ulicy jakieś fajne auto. Nawet mając nowego hot hatcha 300KM+ widząc M4, 911 i wyżej, czułem pieczenie. Patrzyłem realnie z
@quarien: wiem co czujesz, też miałem opla astrę w gazie ( ͡° ͜ʖ ͡°)