Wpis z mikrobloga

✨️ Kuriozalne doświadczenia w szpitalu: Co się dzieje z tomografem?
Kuriozalny pobyt w szpitalu.
1) Długo na SOR ale sprawa ogarnięta. Potem na oddziale potrzebna tomografia. Tomograf się zepsuł. W innym budynku jest tomograf, ale nie wolno go używać bo budynek świeżo rok temu oddany i można tylko marmury podziwiać.
2) Tomografia po 4 dniach wykonana. Pacjenci wniebowzięci że naprawiono tomograf. Niestety radiolog poszedł w tango (inne miasto) i jak w końcu zadzwonili to minęło 1,5 tygodnia (!).
3) Super, wiem już na czym stoję, ale potrzebna konsultacja z profesorem z innego miasta. Płyta z tomografią jedzie karetką szybko do profesora do innego miasta. Minęło 7 dni i profesor stwierdził po odpoczynku płyt, że mogę z lekami iść do domu.
4) Leżę w domu i czekam aż leki zadziałają. A jak nie zadziałają to z powrotem droga na oddział.

#lekarz #lekarze #lekarz100k

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach