Wpis z mikrobloga

✨️ Inwestycje w ETF-y związane z półprzewodnikami
Dla tych co "chciałbym też Microna albo SK Hynxa, ale się boję" - dwa eteefy, które są tu już większości znane, ale gdyby ktoś nie wiedział.
Na "szerszy" rynek: SEC0.DE (euro) lub SEMI.NL (dolar), https://www.morningstar.com/etfs/xfra/sec0/quote i
na "amerykański" rynek: VVSM.DE (euro) lub SMH.UK (dolar), https://www.vaneck.com/pl/en/investments/semiconductor-etf/overview/
Podane linki do stron z aktualnymi komponentami, bo na Yahoo Finance wyświetlają jakieś stare zestawienia. Oczywiście w obydwu z tych eteefów, na I miejscu Micron.

#gielda

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach