Wpis z mikrobloga

mam 8 lat konto na allegro , nigdy nie miałem problemów z nikim a czesto, prawie zawsze kupuje od osob prywatnych. tydzien temu w poniedziałek o 10 rano zamówiłem gre na #ps3 #thelastofus od (tym razem sklepu) #oleole licząc ze wyśla jeszcze w ten dzien i na nastepny pogram sobie , przesyłka nie dotarła... i w nastepny dzien i nastepny i nastepny i nastepny zadzwoniłem i pytam sie co z moją grą ? w poniedziałek zamówiłem a mamy piątek , oni sprawdzaja w systemie i przepraszaja mnie za bład techniczny i mowią ze nie została wysłana jescze . no #!$%@? super , powiedziałem ze juz nie musza wysyłac (chciałem na week pograc bo mam dwa dni wolne) dałbym sobie łapy ciąc ze zamawiajac w pn do piatku dojdzie a tu jednak wielki #!$%@? ... pojechałem do miasta i kupiłem w sklepie, dzis mamy pn i dostałem maila zeby jutro spodziewac sie kuriera , no #!$%@? co za #!$%@? , nigdy jeszcze nie było tak ze nie odebrałem paczki od kuriera ale tym razem jutro czuje ze tak sie stanie . "oleOle" nie polecam bardzo . gre kupiłem za pobraniem( tak dla jasnosci )


#allegro #kretyni #oleole #sklepyinternetowe #ps3 #gry #truestory #hwdoleole #joleole
  • 4