•  

  @blady-erotoman: brawo kolego że też starasz się z tym jakoś walczyć, nie zawinąłeś głowy w piasek i znając swoje prawa starasz się w jakiś sposób walczyć z tym urzędniczym aparatem ;)
  Ogólnie śledzę z zaciekawieniem Twój temat gdyż sam jakiś czas temu myślałem czy nie dorabiać sobie dodatkowo w olnych chwilach wożąc ludzi na uberze, tym bardziej że zawsze to lubiłem, ale po Twoim pierwszym temacie wstrzymałem swoje plany i zastanawiam się czy gra jest warta świeczki...
  Swoją drogą jakiś czas temu mój brat robił coś we Wro i wziął mnie dodatkowo do pomocy, np. miałem misję żeby skoczyć autem po jakiś sklepach zabawkowych i skołować kilka rekwizytów czy później odwieźć dwie osoby dokąd zechcą. Pierwsza miała pociąg z dworca głownego, ok, ale tak się złożyło że druga również poprosiła o podwózkę na dworzec... Po tych ostatnich akcjach gdy tylko zajechałem pod dworzec drugi raz koło postoju taxiarzy tylko czekałem aż zagrodzą mi drogę i zlinczują pod pretekstem jazdy dla ubera... Ehh co za czasy ;)
  Powodzenia :)
  pokaż całość

  +: Cronox
 •  

  Ale spotkała mnie przed chwilą miła sytuacja, jestem głodny, pln'ów w portfelu brak więc jedyna opcja to PizzaPortal i DaGrasso. Zamawiam pizzę, zapłaciłem a tu zonk. Wyskoczyło że nie dostali info od restauracji czy przyjęła zamówienie więc najlepiej jakbym zadzwonił i zapytał. Myślę trza zadzwonić, bo inaczej pewnie pizzy nie będzie :) Zadzwoniłem, powiedziałem co i jak, Pani miała sprawdzić i zaraz odzwonić. Nie minęła minuta, dzwoni telefon - kierunkowy Łódź, myślę WTF ale odbieram. Zadzwonił miły Pan z obsługi PizzaPortal, powiedział że zauważyli że jest coś nie tak z moim zamówieniem, więc zadzwonili do DaGrasso wszystko ustalić i domówić, no i żebym się nie martwił, że zamówienie jest przyjęte i będzie do godziny czasu :D
  I wiecie co? Tak właśnie powinna wyglądać obsługa, nie że wszędzie trzeba samemu wydzwaniać i się prosić, sami zauważyli że jest błąd, wszystko załatwili i zadzwonili grzecznie przeprosić i uspokoić ;)
  Tak więc PoLeCaM ten portal do zamawiania żarcia :D
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika HAka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)