Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PapaDaryl
PapaDaryl

PapaDaryl

Dołączył 1 rok i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13035
  • Znaleziska 843
  • Mikroblog 12192
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 91
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
12.06.2026, 06:14:31
  • 14
Wstyd, hańba, kompromitacja tsfela dla jego w #kolchoz ja nie wyspał się, 7,5 kg towaru zmarnował - wczoraj się pytał 3 razy i g---o zapamiętał, pop*%$dolił i zrobił straty. Chcę zdechnąć i zapaść się pod ziemię, cały dzień do końca zje%*ny i wgl. It’s over, ehh… jeb%*y ch$j śmieć, a nie pracownik ze mnie, zadeklarował ja żeby potrącili dla jego, albo odda ze swoich i tak to właśnie jest.
#
bartlomiej_rakowski - Wstyd, hańba, kompromitacja tsfela dla jego w #kolchoz ja nie w...

źródło: E74EAE8E-0D86-4A8C-9A3A-83A29579EBAA

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 12.06.2026, 08:37:15 via Wykop
  • 2
@bartlomiej_rakowski: Nie przejmuj się zanadto. Pokaż kogoś kto nie popełnia błędów, tym bardziej ktoś nowy.
  • Odpowiedz
anonimi312
anonimi312
anonimi312
11.06.2026, 07:28:28
  • 1
zacząłem ostatnio bawić się trochę w #genealogia i udało mi się dojść w jednej linii jakoś 5 pokoleń wstecz, i póki co to zatrzymałem się w miejscu ze względu na problemy z szukaniem dalszych informacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
w sumie z ciekawych rzeczy to jedynie dowiedziałem się że prapradziadek emigrował na kilka lat do USA ale wrócił, oraz że dwóch pradziadków zostało zabitych przez Niemców.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 11.06.2026, 07:59:22 via Wykop
  • 0
@anonimi312: Gdzie szukałeś informacji, pytałeś rodzinę, czy sprawdzałeś jakieś akty urodzeń, zgonów, czy jakieś zapiski chrztów w kościołach? Pytam bo sam od dawna o tym myślę.
  • Odpowiedz
Momento83
Momento83
07.06.2026, 18:16:25
  • 262
#koty

Psotki już nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie była dobrym kotem, była najlepszym ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Myślałem że silniejszy jestem..
Momento83 - #koty

Psotki już nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie była dobrym kotem, była najlepsz...

źródło: temp_file9120046138331938005

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 07.06.2026, 19:41:02 via Wykop
  • 6
@Momento83: Wyrazy współczucia (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 10:07:28
  • 377
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 07.06.2026, 12:14:55 via Wykop
  • 23
@maria_kiribati:
PapaDaryl - @maria_kiribati:

źródło: 7002710_2.3

Pobierz
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
01.06.2026, 01:19:10
  • 14
Kiciu dawaj na boksa 🥊🥊🥊🥊
wfyokyga - Kiciu dawaj na boksa 🥊🥊🥊🥊

źródło: temp_file1008928956102689442

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 03.06.2026, 18:49:20 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: Nie gulaj grubasie bo ci zadam boksa ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
03.06.2026, 05:29:09
  • 12
K jak #kolchoz
#przegryw
bartlomiej_rakowski - K jak #kołchoz
#przegryw

źródło: A31DB12B-F567-4A63-8AE3-B925C9795C77

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 03.06.2026, 15:48:20 via Wykop
  • 1
@bartlomiej_rakowski: K jak Kirkle, inaczy CePeEn gdzie Pan tankujesz gruzika. Nie ma przypadków, są tylko znaki.
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
30.05.2026, 18:33:27
  • 11
#spierdotrip w świetle dziennym do apteki bo do 21 jest, bez refundacji zapłacił 900% wincyj, dramat ehh… przy okazji zobaczył jak latarnie się świeco w parku jak jasno jest, zobaczył se pary oski i julki na ławkach, ktoś se badmintona pykał, kto inny w siatkę i widział zorganizowane brygady jezdne zbieraczy butelek i puszek z parkowych koszy - na rowerach i hulajnogach, o rożnym przekroju wiekowym i płci.
#przegryw
bartlomiej_rakowski - #spierdotrip w świetle dziennym do apteki bo do 21 jest, bez re...

źródło: 11801A83-9691-44A9-A999-3322AFC610B2

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 30.05.2026, 18:45:05 via Wykop
  • 2
@bartlomiej_rakowski: Miłego spierdotripowania, oby obecność normictwa nie przeszkodziła w zaznaniu wytchnienia.
  • Odpowiedz
PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 28.05.2026, 08:43:17
  • 1
Mircy, chcę zainstalować GOG'a, ale przy próbie otwarcia instalatora wyświetla się komunikat ( Nie udało się połączyć z GOG.com Sprawdź połączenie z internetem).
Internet oczywiście jest włączony, google podpowiada też, żeby zrestartować Winsock co już próbowałem.
Jestem słaby w komputery, dlatego proszę o pomoc :)

#gog #komputery
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl
Autor
28.05.2026, 08:51:52 via Wykop
  • 0
@MisterMinister Nawet nie wiedziałem, ale też wywala mi ten sam komunikat.
  • Odpowiedz
PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl
Autor
28.05.2026, 09:02:18 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: Z tego co widzę, to nie powinno blokować, Zanim dostane tą informację o internecie, mam jeszcze takie coś, do zatwierdzenia
PapaDaryl - @Rudz1elec: Z tego co widzę, to nie powinno blokować, Zanim dostane tą in...

źródło: gog

Pobierz
  • Odpowiedz
PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl
Autor
28.05.2026, 09:09:04 via Wykop
  • 0
@fizzly: Nadal wywala ten błąd
  • Odpowiedz
PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl
Autor
29.05.2026, 10:10:59 via Wykop
  • 0
@MisterMinister: @Rudz1elec @Rudz1elec @dktr @mrq @rukh
Wybaczcie Mirki, że wołam wszystkich, ale chciałem tylko podziękować za zainteresowanie i chęć pomocy, doceniam.
Mimo prób moich i waszych nie udało się.
Do hotspota się nie podłączę, bo router mam 20 letni (xd), data w systemie poprawna, niby w zaporze przeciwogniowej mam uprawnienia, nawet samej gry w wersji offline z linku pod niebieskim przyciskiem nie mogę zainstalować.
Parę
  • Odpowiedz
PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl
Autor
29.05.2026, 10:42:41 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: Teraz czytam, że minimum to Win8, ale skoro nie mogę nawet bezpośrednio gierek pobrać logując się na konto przez wyszukiwarkę, to i tak coś jest skopane u mnie.
  • Odpowiedz
PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl
Autor
29.05.2026, 19:58:30 via Wykop
  • 0
@mrq: Wiem, wiem, że w tym przypadku nie interesuje mnie niebieski przycisk, tylko to pod spodem. Wybacz, może źle się wyraziłem.
Zalogowałem się przez stronkę i pobieram ten zapasowy instalator (w tym przypadku do Gothica 2), włączam sam instalator, wybieram język i dostaję info, że instalator potrzebuje następnego dysku. I MOŻLIWE ŻE JESTEM TOTALNYM GŁUPCEM, ale no skąd mam wytrzasnąć dysk skoro pobieram z neta? xd
Załączam fotkę żeby lepiej
PapaDaryl - @mrq: Wiem, wiem, że w tym przypadku nie interesuje mnie niebieski przyci...

źródło: gog3

Pobierz
  • Odpowiedz
PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl
Autor
30.05.2026, 13:36:57 via Wykop
  • 1
@rukh: @mrq Udało się, Gothic ruszył! Dzięki raz jeszcze, że podeszliście do mnie na spokojnie, i wyjaśniliście krok po kroku jak debilowi xD
  • Odpowiedz
Nupharizar
Nupharizar
29.05.2026, 18:39:23
  • 120
Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną nostalgię.

#gry #gothic #morrowind #arcanum #muzyka #
Nupharizar - Dajcie jakieś kawałki, które po usłyszeniu wywołują u was prawie bolesną...
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 29.05.2026, 20:07:09 via Wykop
  • 22
https://www.youtube.com/watch?v=z9O_naB_4dU
Chociaż grałem za gówniaka jakoś po 2005 roku. To słuchając tego mimo woli cofam się do lata 2018 roku, kiedy chyba po raz pierwszy miałem motyle w brzuchu i byłem zauroczony w dziewczynie w pracy. Do niej pierwszej próbowałem podbijać i zapytałem, czy chciałaby wspólnie gdzieś wyjść, zgodziła się, ale ja 2 tygodnie się przełamywałem do kolejnego kroku, wtedy już dostałem kosza xD
PapaDaryl - https://www.youtube.com/watch?v=z9OnaB4dU
Chociaż grałem za gówniaka jako...
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
28.05.2026, 10:28:39
  • 6
Dziś po 9 latach padł definitywne przewód dla ładowania telefonu dla jego. Niby w nocy przed snem pokazywało, że się ładuje, a rano 3% baterii było - a podłączałem na dwudziestu iluś procentach, ładowało w dół… śmiechu warte! Już był tyle razy klejony izolacją, termokurczami i trytytkami na końcówce z jednej i drugiej strony, styki szpilkami ścierał do czysta, żeby ładował lub od boku gniazda go wtykał, żeby zaskoczył, czasem po kilkunastu
bartlomiej_rakowski - Dziś po 9 latach padł definitywne przewód dla ładowania telefon...

źródło: 7EB759C0-5B30-4F79-AF4C-E2B30C956F45

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 29.05.2026, 10:35:50 via Wykop
  • 1
@bartlomiej_rakowski: 9 lat to kupa czasu. Nie smuć się, że się rozleciał się, ciesz się, że tyle trzymał.
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
28.05.2026, 13:17:31
  • 8
Dzisiaj pochmurność debesta i nie wali tak tym słońcem bandyckim, morderczym. Temperatura znośna w jakiś sposób, a w nocy nawet 4*C zapowidajo i alert o przymrozkach pierwszego stopnia był (cokolwiek ma to znaczyć). Dobrze że w pierdziku nie zalał ja jeszcze letniego do spryskiwaczy. Takie 18*C jak teraz to jest max do optymalnego egzystowania + wiater letki, chociaż im chłodniej tym lepij, nie powiem że nie, mogłoby być 15*C np. A jakby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 29.05.2026, 10:34:01 via Wykop
  • 1
@Scybulko: Jest *ujowa, jak to powiedział kandydat na kandydata
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
24.05.2026, 11:32:41
  • 7
Dzień po moich urodzinach. Tęsknię bardzo, k---a tak bardzo. Umarł 23 lutego i nadal nie mogę się.z tym pogodzić. Fuck me #samotnosc #gownowpis #zalesie
TiniMini - Dzień po moich urodzinach. Tęsknię bardzo, k---a tak bardzo. Umarł 23 lute...

źródło: 1000002681

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 24.05.2026, 13:20:37 via Wykop
  • 2
@_TiniMini_: Trzymaj się. Nie chcę wiedzieć co czujesz... (╥﹏╥)
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
24.05.2026, 00:29:16
  • 18
Pomoc nocna świąteczna, bandycka, mordercza…
#przegryw
bartlomiej_rakowski - Pomoc nocna świąteczna, bandycka, mordercza… 
#przegryw

źródło: BAD8B5BC-7013-43D6-BB9A-0C9FE7000406

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 24.05.2026, 09:11:23 via Wykop
  • 2
@bartlomiej_rakowski: Oby nic poważnego. Dużo zdrówka (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
21.05.2026, 23:43:15
  • 15
#spierdotrip odbyty w jakiś sposób… o trzyczepka!
#przegryw
bartlomiej_rakowski - #spierdotrip odbyty w jakiś sposób… o trzyczepka! 
#przegryw

źródło: D73894F8-A890-4A84-91E1-4B90726A0120

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 22.05.2026, 14:42:42 via Wykop
  • 1
@bartlomiej_rakowski: Furantus (łac.)!
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
19.05.2026, 22:20:01
  • 10
Laczka mu z-----ł xd
wfyokyga - Laczka mu z-----ł xd

źródło: temp_file2270592176862099822

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 20.05.2026, 16:11:43 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: Tylko jednego, tyle ile mu potrzeba.
  • Odpowiedz
bartlomiej_rakowski
bartlomiej_rakowski
18.05.2026, 10:03:02
  • 10
Powrócon z drugiej rozmowy o #kolchoz i pozytywnie przeszedłem rekrutację kandydata na kandydata. Zostałem wybrany w jakiś sposób. Mialem tour po zakładzie inaczej obejście jak to się mówi się (toaleta zrobiła na mnie największe wrażenie - lepsza niż ja mam, super fresz, nawet prysznic walk-in jest), zobaczył ja swoją firmową przechowalnię - składzik aka deko biuro, magazyn, sprzęty i samochody oraz dostał ja badania medycyny pracy i jutro mam na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 18.05.2026, 18:47:34 via Wykop
  • 2
@bartlomiej_rakowski: De besta! Życzę, ażeby dobrze ci się tam pracowało.
  • Odpowiedz
CzlowiekMagnetowid
CzlowiekMagnetowid
11.05.2026, 20:56:50
  • 26
Kiedyś to u mnie było!
#swinkamorska #kroliki #pokazkota #zwierzaczki
CzlowiekMagnetowid - Kiedyś to u mnie było!
#swinkamorska #kroliki #pokazkota #zwierz...

źródło: 1000012723

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 16.05.2026, 10:29:31 via Wykop
  • 0
@CzlowiekMagnetowid: Fajny zwierzogród
  • Odpowiedz
Koleszkaleszka
Koleszkaleszka
14.05.2026, 08:26:40
  • 233
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
Koleszkaleszka - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 66d3021f12e9bc4b42c6fc53778b8b9c14fccffe766596d94f59021471b686ce

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl 14.05.2026, 09:05:13 via Wykop
  • 113
@Koleszkaleszka: Przeczytałem wirujemy, a nie wariujemy xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >
  • Tomorrow never comes until it's too late

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking