psuja odpowiedzialna za #wykopoczta Masz jakieś pytania? Napisz! Z chęcią pomogę. ;)

 •  

  @Watchdog_Polska:
  #sprawdzamyjakjest

  Prośba, by poprawić znacznie ergonomię:
  1. Bootstrapa lubimy, ale zabiera miejsce (marginesy) - są niepotrzebne.
  W miarę możliwości - dodajcie proszę w ustawieniach profilu opcję "rozszerzenia strony" - aby móc poświęcić "wolne" miejsce na chociażby powiększenie dokumentu.

  2. Po każdym pytaniu wyświetla nam się zgodność, którą trzeba potwierdzać klikając dalej. Tworzy to niepotrzebne kliknięcie, co po 3 dokumencie zwyczajnie męczy.
  (Może zamiast takiego potwierdzania udałoby się wyświetlać po prostu kolejne pytanie, a informacje o zgodności poprzedniego dać gdzieś nad / pod formularz)?

  3. Pytania filtrujące: lista wariantów odpowiedzi przy niektórych jest na tyle długa, że nie mieści się przy rozdziałce Full HD, co wymaga scrollowania, co w połączeniu z pkt 2.. męczy.

  4. Organizacjom zdarza się odpowiedzieć dwa razy (czyt: wysłać tego samego e-maila, z tą samą zawartością i załącznikiem, dwa razy - przez omyłkę/coś tam - patrz: https://fedrowanie.siecobywatelska.pl/sprawy/jawnosc-w-spolkach-komunalnych-1659). Dobrze by było wychwycić takie coś i do #sprawdzamyjakjest wrzucać tylko najnowszą odpowiedź, aby nie dublować - ew. dodać możliwość kliknięcia pod formularzem z pytaniami filtrującymi przycisku "Zgłoś", gdzie możnaby było do Was napisać "halo, ale ja już dokładnie to samo robiłem 3 minuty temu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)".

  spokojnego weekendu! :)
  pokaż całość

  źródło: watchdog.jpg

  •  

   @b__g: Dzięki za uwagi!
   Ad.4 Staraliśmy się odfiltrować powtórki, ale nie zawsze, jak widać, wychodzi to idealnie. Dzięki za ten pomysł i wszystkie uwagi, przekażemy i przegadamy z majsterami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Również spokojnego weekendu!

   +: kieru

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika b__g

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.