Wpis z mikrobloga

Mirki, nie mam już siły. Mój ojciec jest psychiczny. Robi awanturę dokładnie o wszystko! Potrafi przez 20 minut drzeć jape o to, że np moja siostra nie mogła znaleźć linijki. Nie mogę się przez niego na niczym skupić bo można uslyszeć jego krzyki co chwila i zawsze boję się, że chodzi o mnie. Nie mogę się uczyć w takim hałasie a w maju matura. Mówiłam mu o tym ale on noe rozumie. Myślałam o przeprowadzce do babci ale zawsze rano jezdze z nim do szkoly i nie chce wydawać pieniędzy na autobus. Co ja jeszcze moge zrobić w tej sytuacji? #gorzkiezale #pomocy #psychologia #psychol
  • 57
  • Odpowiedz
@policjaa: nie pisz o tym na wykopie. to portal ze smiesznymi obrazkami a nie dobrymi radami :)

idz do pracy, zdobadz kase na autobus. bedziesz bardziej niezalezna finansowo + mniej czasu bedziesz spedzac w domu.
  • Odpowiedz
mogę Cię wozić ;)


@niegrzecznybobas: dziewczyna zali sie na ojca, ale nie no #!$%@? jasne, zawsze znajdzie sie stulejka xd

@policjaa: bilet miesieczny nie kosztuje milionow, na kosmetyki na pewno dostajesz hajs i na inne #!$%@?, wiec tak ciezko Ci wysuplac na miesieczny? przeciez to blachostka. ewentualnie babcia Ci go fundnie.

Nie mogę się przez niego na niczym skupić bo można uslyszeć [...] że chodzi o mnie


Doskonale Cie rozumiem.
  • Odpowiedz
mogłabym mieszkać u niej a rano po prostu przychodzic pod dom i jechac z nim do szkoly :D


@policjaa: #!$%@? mnie tym zdaniem xD

samo przebywanie z takimi ludzmi pieprzy humor. srlsy.
  • Odpowiedz