Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków wrzucających screeny przelewów dla Miszcza xD

Po pierwsze, te wpisy są tak atencyjne, że aż boli. Ale do tego można się już przyzwyczaić, mirki zrobią wszystko dla plusów. Bo oprócz przesłania "patrzcie jaki jestem zajebisty" te wpisy nie niosą za sobą nic innego.

Po drugie i ważniejsze, przelewy powinny być odruchem dobrego serca, a nie sposobem na zwrócenie na siebie uwagi. Sam również przelałem drobną kwotę, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby tym się chwalić w internetach. Przelew zrobiłem po to, żeby pomóc koledze, a nie żeby czym prędzej poinformować o tym cały świat.

#jodachorujealesmieszkuje
  • 75
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: Nikt nie informuje całego świata. Pomóc komuś dla plusów? Wrzuciłem celowo, aby inni zobaczyli, że ktoś wpłaca a nie tylko pisze, że kiedyś wpłaci. O jakiej atencji piszesz skoro i tak jesteśmy anonimowi.
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: Najpierw pojechałeś tych, którzy się chwalą przelewami dla Miszcza po czym sam się tym pochwaliłeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tam nie widzę nic złego w tym, że ludzie wrzucają screeny z przelewów. Każdy screen, każdy wpis czy każdy komentarz to większy szum wokół akcji, a większy szum = więcej wpłat.
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: Swoim wpisem zachęciłem dwie inne osoby do przelewu, więc cicho bądź.
A jak zrobię drugi przelew to też wrzucę screena, bo uważam, że jest się czym chwalić i mi się tak podoba. A że plusy są to też dobrze.

Zawsze masz do dyspozycji #czarnolisto, maść albo

  • Odpowiedz
@Amfidiusz: IMO z jakiegokolwiek powodu zrobisz przelew, kasa pomoże tak samo. Nie mam nic przeciwko atencyjnym przelewom.

Więcej, jeśli Twój wpis spowoduje, że chociaż jeden atencjusz nie zrobi przelewu, bo się będzie bał ostracyzmu ze strony @Amfidiusz i kolegów, uważam Twój wpis za zły i chętnie bym dał minusa.
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: "Niech nie wie lewica co czyni prawica" - jak mówi Biblia. To czy się chwali czy nie to każdego osobista sprawa. Ja się nie chwalę i popieram takiego zachowania, ale przymykam na to oko, bo najważniejsze aby miszczjoda dostał wystarczająco hajsu na nową super cyber nogę. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz