Wpis z mikrobloga

Moj #rozowypasek jest uzalezniony od czytnika Kindle. Chce go zniszczyc w sposob "po cichu". Dostal dwa razy z buta ale nawet ryski na nim nie ma:/

Rozkminilem ze najszybciej bedzie go spalic ladowarka. Zlacze MICROusb. Czy mozna jakos przerobic ladowarke zeby po podlaczeniu do Kindla poszly z niego iskry i nie nadawal sie do uzytku?

Ominmy temat rozmow,chowania,bardziej dyplomatycznego podejscia.
Tak,potrafie lutowac.

#elektryka #elektronika #czytnik #ebook #pc #elektrykapradnietyka
  • 32
@dktr: pomoze? Kuzwa przyjrzalem sie ladowarkom w domu i wszystkie sa zgrzewane.zadna skrecana:/

@ateibok: ale ze jak? Nad czajnikiem go przetrzymac?
@Felonious_Gru: chocby dlatgo ze mieszkamy nowym domu,ja ukladam kable od kina domkwego,gotuje obiad o godz 19,ogarniam jej napisanie pracy licencjacjkiej.
Uwierz,to na prawde uzaleznienie.
@t3m4: predzej ja zrobie tatuaz na czole. 25ksiazek w miesiacu to normalne? Ja obiadu,sniadania ani nic nie mam bo ona czyta. No kuzwa...ona
@espectsorka: wyrempntowalismy stary dom. OK mje nie bylo wiele czasu,bo plywam na statkach. Ona ma prace "w panstwowce" tj. 8h dziennie w biurze pd pon. do pt.okolo 16:00 wraca i spi godzine albo dwie (to logiczne jak wstaje sie o 5 rano) ale budzi sie o 18-19 pozniej czyta do 23-24 w miedzyczasie robiac pol obiadu no bo "ty nie mogles zrobic?"

A teraz..ona zasnela,ja zostalem z konczacym sie praniem,nieskonczonym obiadem
@bercikk: to porozmawiaj z nią o tym wprost,że ci to przeszkadza, że też chciałbyś mieć troche czasu dla siebie i powinniście ustalić jakiś inny podział obowiązków, albo część prac wykonywac razem. Zepsucie czytnika tutaj sprawy nie rozwiąże bo zaraz kupi następny. Poza tym po co w ten sposób tracic pieniądze. Problem nie jest raczej spowodowany tym, że czyta (jeśli nie czytanie to znalazłaby coś innego) chodzi raczej o dogadanie się co
@bercikk: nie baw się w podchody, nie baw się w gadanie. Rozbij go jej młotkiem.

Pamiętam analogiczna sytuacje, kiedy w latach 90 mój tata musiał zrobić tak mojej mamie z tetrisem (te chińskie gierki popularne w tamtych czasach). Tez nie szkło oderwać, całymi godzinami, dzień w dzień.
@marrbacca: nie wymieni bo jak mowilem zeby schowala gwarancje to miala to w dupie i ppszla do kosza. Poza tym na pewno nie odesle bo nie znajdsie czasu.

@espectsorka: a jak ppwiem,ze juz wiele razy rpzmawialem? Prawie codziennie? To mi wytyka ze nawet chwili spokoju nie ma.idzie siusiu i wraca za15minut,idzie na fajke i wraca za 30min.bo to miejsca gdzie jej nie dopadne.