Wpis z mikrobloga

Rozśmieszyła mnie dzisiejsza sytuacja.
Ostatnio zaczęłam mocniej malować usta +koturować je(dla niebieskich wizualnie powiększać).
Przyszłam do szkoły i słyszę od koleżanki:
- A PO CO TY KONTURUJESZ USTA, I TAK MASZ DUŻE, SĄ TROCHĘ WYZYWAJĄCE.
- Aha, ok. I po co mi to mówisz?
- NO NIE PASUJĄ CI TAKIE.
Fajnie, fajnie. Tylko, czemu mówi mi to osoba która ma usta wielkości nitki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wstawiam zdjęcie WYZYWAJĄCYCH UST. Dlatego 1/4 #pokazmorde dla #atencyjnyrozowypasek

#niewiemjaktootagowac #logikarozowychpaskow
Pobierz R039 - Rozśmieszyła mnie dzisiejsza sytuacja. 
Ostatnio zaczęłam mocniej malować ust...
źródło: comment_by1GfYkulzMaOg45Uo6HqpyAlJQs7IH1.jpg
  • 376
@R039: nie wytrzymie czytajac tu komentarze czasem. Podkreślić i zaznaczyć usta to dla niektórych jest wyzywające... wtf? Jeszcze takim subtelnym kolorem. Według niektórych to chyba w ogóle nie powinnyśmy się malować... A makijaż sam w sobie jest sztuką podkreślania.. i delikatnego maskowania. Po to jest ta cholerna kredka do ust, żeby wymodelować i podkreślić nią usta..

a od koleżanki wieje zazdrością na kilometr
@10ZikoDoPierwszego Żaden prawilny wykopek nie podejdzie z ufnością do różowej, która jest zielonką i ma krótki staż oraz pisze mocno atencyjne i trollerskie posty. Sam nie jestem w 100% pewien @R039 ale ma takie usta, że otrzymała kredyt zaufania, bo jeszcze się okaże że jest prawdziwa i będzie randez-vous ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@WesolyMorswin: dla ciebie za daleko.
Ci co mają taki ból dupy o jedno zdjęcie i ilość plusów (pod niemal każdym takim wpisem) to są dopiero prawdziwi stulejarze-przegrywy. Co wam przeszkadza, że dziewczę ma się czym pochwalić? Zamiast podziwiać nasze piękne Polki, to spinacie dupy.
#bekazpodludzi