Wpis z mikrobloga

@Goldenoss: Wstydziłbym się tak wyglądać jeszcze się kując.

@rdza: Nie mam łydek, tylko kable tam są, a mięśnia praktycznie nic. Typowa przypadłość. Najlepsze łydki mają ludzie, którzy trenują dużo biegając.

@mlody221: 2011 przygoda z trójbojem siłowym, potem rok przerwy od ćwiczeń, i dopiero od 2013 z ręką na sercu staram się chociaż te 2x w tygodniu pójść pomachać. Dopiero od początku czerwca mam czas chodzić 4x w tygodniu.
Co
@koniarek: 173cm, waga 75kg jak się nie mylę. 2x w tygodniu ćwiczyłem przez ostatnie pół roku, w maju już było 3x, a obecnie 4x. Wszystko przez idopatyczne zapalenie stanu w stopie, które wyleczyłem dopiero niedawno do końca.

@mlody221: To nie genetyka, klata dopiero się porządnie odsłania i wygląda na optycznie większą jak zejdzie się nisko z %bf. Akurat klata i bicepsy są do poprawy jeżeli chodzi o przyszłą "masę".

Dieta
@shdw: Jak jeszcze za małolata trenowałem trójbój, to było zaliczone na zawodach przy kategorii do 73kg (18 lat), siad ATG 140kg, MC 152, albo 162 (nie pamiętam już), Ława 120 (spalone), zaliczone 110kg. Generalnie #!$%@?łem i wyszedłem za bardzo odwodniony, bo trzeba było zbijać prawie 5kg do kategorii. Wyglądałem jak kupa, ale siła na pewno była większa niż obecnie.

Teraz nie mam pojęcia jakie mam maksy, trenuję typowo kulturystycznie (same wielostawy),