Wpis z mikrobloga

Raport jest bezlitosny.

Wakacyjnej miłości najlepiej szukać w #gdansk


Statystycznie wynika że bez specjalnych trudności łatwe dziewczyny spotkamy w #wroclaw #warszawa #poznan #krakow #katowice przy czym największych fajerwerków można oczekiwać od statystycznej 18 latki ze #szczecin (wyjątkowo mało pruderyjne bestie)

Żon należy szukać we wschodniej Polsce od #przemysl do #suwalki z wyłączeniem większych miast jak #bialystok i #lublin.
Szczególnie normalne dziewczyny możemy jeszcze napotkać od #parczew do #bielskpodlaski ze szczególną koncentracją w #siemiatycze

To tyle mirki tl;dr tego raportu w obszarach ciekawych dla nas.

#stulejacontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #mizoginizm #tfwnogf #tfwnobf #niebieskiepaski #zwiazki #lgbt #takaprawda #popularnaopinia #pozorymylo
  • 83
@Impresjonista:
Lub też wynika to z tego, że w dużych miastach się mniej krępują to mówienia o tym. Zresztą jak to się opiera o deklaracjach to średnio wierzę w wiarygodność takich danych - o seksie ludzie kłamią jak z nut. Choć jest skłonny uwierzyć, że w dużych miastach rzeczywiście jest więcej "łatwych", to już zdecydowanie mniej wierzę w tę liczbę partenrów i wiek inicjacji. No i też pytanie co liczymy za
@Ragnarokk: lodzik również, raport odnosił się do zachowań seksualnych, metodologia była gdzieś na początku. Ale na czym badać jak nie na deklaracjach? Obserwacjami? I niby dlaczego nastoletniwe gdańszczanki mają deklarować 4 partnerów a z siemiatycz ~0? Tzn, ja tam od siebie komentarza nie dodaję, ale z mojego doświadczenia tak jest.
@Impresjonista:
Podejrzewałem, że była opisana, ale głupio mi w pracy cały tekst czytać :)
Co do badań - cięzko o lepsze. Ale nie oznacza to, że to jest bardzo wiarygodne. Co do Gdańska/Siemiatczyc - bo w liberalnym dużym mieście ludzie łatwiej o tym gadają niż w konserwatywnym małym miasteczku? :)
I dodajesz od siebie komentarz, dość jednoznaczenie wartościując że mniej partnerów to lepsze dziewczyny :)
@Impresjonista:
Czyli co - spotkasz świetną, mądrą i ładną dziewczynę, z którą się genialnie dogadujesz i odrzucasz ją jako materiał na żone, bo spała wcześniej z piątką facetów. Bardzo dojrzałe i rozsądne. To zdrowy i naturalny dla osób w tym wieku seks, a piszesz o tym jakby pomagały terrorystom w mordowaniu cywili.
@zombiag: a ja żyję w De. Byłem juz w związku z różowym paskiem ze Śląska, Pomorza, Mazur i województwa Świętokrzyskiego. Nie liczę Podlasia.

Wszytkie sa takie same....
Co najwyżej - Slazaczki są bardziej aktywne seksualnie.