Wpis z mikrobloga

@Frank_Costello: Białoruscy ultrasi strasznie się lubią z ukraińskimi, ciekawe czy są jakieś artykuły na necie o tym, a od czasu wojny w Donbasie to w ogóle ciekawie się dzieje
@hungbejwin_ludowy: Realizm w stosunkach między sąsiednimi państwami jeśli dotyczy on Twojego państwa, jak najbardziej. Jeśli chodzi o to jak swoje historyczne sprawy załatwiają dwa inne państwa, to inna sprawa i ja osobiście nie widzę powodu, dla którego miałbym ingerować w to jak te państwa załatwiają to między sobą.
@hungbejwin_ludowy: "Moskal-białorusi" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Białorusini używający biało-czerwono-białej flagi to faktycznie są moskalofile. Nie zaingerowałem. Wrzuciłem to jako ciekawostkę dla tych, którzy tak jak ja interesują się naszymi wschodnimi sąsiadami i nie pisałem o tym czy jest to złe czy dobre tylko, że wywiesili ten, dla Ciebie, kretyński transparent. To Ty skomentowałeś to, negując ich zachowanie i pisząc, że zapomnieli co Ukraińcy zrobili z białoruskimi wioskami.
Białorusini i Ukraińcy trzymają się razem


@Frank_Costello: Ukry wymordowały Białorusinów i Polaków w 1942 r. Teraz są moskalo-białorusy, post-sowieckie, mentalnie równe ukrom, wrogie nam towarzycho. Po co epatować ich bandycką przyjaźnią, nie dając do tego stosownego komentarza?
Ale temat morderstw Białorusinów powinien być chyba tematem pomiędzy Białorusinami a Ukraińcami, natomiast temat morderstw dokonywanych na Polakach analogicznie, tematem pomiędzy Polakami i Białorusinami. Tak czy nie?


@Frank_Costello: Oczywiście, że nie. To jakaś skrajna narodowego szowinizmu albo wręcz trybalizm.
pomiędzy Białorusinami a Ukraińcami


@Frank_Costello: Sprawa wyczynów bandytów w 1942 r ma być ich sprawą, natomiast bratanie się szkodliwych, wrogich Polsce nacjonalistów moskalo-białoruskich ze szkodliwymi, wrogimi Polsce nacjonalistami banderowskimi - już ma być naszą sprawą? I to jeszcze pochwalaną? Błąd logiczny. Zejdź z tej drogi. A może jesteś antypolonitą z nju-ropy? (,)
@Lurch: Czyli powinniśmy mówić innym jak mają sobie radzić ze swoją historią. Inni też powinni nam mówić co mamy robić ze swoją? Np. Rosjanie powinni nam mówić jak traktować bolszewików z 1920.
Czyli powinniśmy mówić innym jak mają sobie radzić ze swoją historią. Inni też powinni nam mówić co mamy robić ze swoją? Np. Rosjanie powinni nam mówić jak traktować bolszewików z 1920.


@Frank_Costello: Popełniasz całą masę błędów logicznych. Nie wiem, jak dalej z Tobą dyskutować.