Wpis z mikrobloga

@czikiratka: propsuje, u mnie od kilku miesięcy blizerian zablkowany na twarzoksiazce.
mitoman, który swoją fortunę zawdzięcza malwersacjom, jakie przeprowadzał jego ojczulek


W dodatku stworzył wokół siebie pokerzysty, gdzie żaden profesjonalny pokerzysta nigdy z nim nie grał i nie słyszał, żeby ktokolwiek z nim grał.
No, a te zdjęcia z laskami też śmieszne. Nawet tego, #!$%@? co robi z tym hajsem, szkoda tylko, że zdobytym w taki, a nie inny sposób, ale
  • Odpowiedz
@wdzwr: Co jest nie tak z Blizerianem? Ma hajs to sobie baluje...

zawód syn, ma sie przeciez czym chwalić! Sam sie tego dorobił (tzn jego ojciec)


@KocieJaduo: Rozumiem, że ty oddałbyś te pieniądze na schroniska dla psów czy inne misie - pandy i sam zarabiał od 0?
  • Odpowiedz
@wdzwr: Barak szacunku ok, ale lista hańby i wyzywanie ludzi od stulejów na podstawie lajków na fesjbuku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wdzwr: Rozumiem, że to ty jesteś wyrocznią w tej kwestii. Następnym razem zanim polajkuje jakieś gówno na zasranym fejsbuku poradzę się ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@superloginbulwo: bycie aniołkiem szanuję, bycie danem nigdy xD jakbym była facetem, wolałabym być jakimś muskiem albo innym obamą, też mają dużo pieniędzy ale robią coś więcej niż ruchanie dziwek i udawanie że grają w pokera xD
  • Odpowiedz
@wdzwr: Muskiem też fajnie albo jakimś słynnym piłkarzem, ewentualnie jakimś wysoko postawionym wojskowym xD haha ja trochę żartowałam, ale w sumie trochę nie, bo on jest kwintesencją beztroskiego życia, więc z jakiejś strony rozumiem tych Twoich kolegów co go lajkują
  • Odpowiedz
@wdzwr: ja go lubię ;) fakt, nie dorobił się sam ale prowadzi życie o którym mniej lub bardziej skrycie marzy 90% facetów(szybkie samochody, luksus, modelki itd.) stąd ta popularność.
  • Odpowiedz