Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych którzy są w #zwiazki - wasze #rozowepaski też czasami trują że się nudzą i że poświęcacie im za mało uwagi? Wracam wieczorem z pracy, chciałbym mieć chwilę dla siebie ale nie - ledwo zajmę się sobą to od razu słyszę że się nie interesuję etc. Zaczyna mnie to irytować, tym bardziej że spędzamy ze sobą sporo czasu, a dla niej to ciągle za mało.
#kiciochpyta #logikarozowychpaskow
  • 19
@belwarg: Po powrocie z pracy powiedz jej, że w pracy nie czułeś, że ona o Tobie myśli i teraz Ci z tego powodu bardzo smutno. Ona zaprzeczy, powie że myślała o Tobie. Ty przyznaj rację, że pewnie tak było i musisz się czymś zająć, żeby pozbyć się takich głupich myśli. Będziesz miał trochę czasu dla siebie, a jej jeszcze głupio będzie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@belwarg: Nie rozumiem tego. Ja sobie wczoraj na spokojnie ogarniałam swoje życie, a niebieski nagle wypala, że mnie przeprasza. Ja takie wtf, że niby za co? A on, że czuje się źle z tym, że mnie nie zabawia tego dnia, ale akurat jest zmęczony. Jakbym co najmniej oczekiwała zabawiania, albo o cokolwiek prosiła...? Chyba złe doświadczenia z poprzednich związków. Uwierzcie Mirki, istnieją różowe, które potrafią się sobą zająć i nie potrzebują
@belwarg: Na co dzień o takie coś nie marudzę, ale raz miałam jakiś pms wredny i wręcz chciało mi się płakać, bo niebieski sobie grał na konsoli zamiast coś ze mną porobić...( ͡° ʖ̯ ͡°) do dziś jestem tym zażenowana w głębi duszy, ale zwalam na hormony ( ͡ ͜ʖ ͡)