Wpis z mikrobloga

Znowu jestem po lepszej stronie 100kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) po Bożym Narodzeniu, jak pojawiło się 111kg postanowiłem że styka i czas wziąć się do roboty. Wystarczy tylko biegać, chodzić na siłkę i jeść mądrze. Narazie półmetek bo celem jest 89kg ( ͡ ͜ʖ ͡)
#feelsgoodman #bieganie #odchudzanie #dieta #mikrokoksy
źródło: comment_lgwgKqB5wZ9wMpA7Hx9T2ZOikvsqUvD7.jpg
  • 39
@majkson: Rok temu stanąłem u kolegi na wadze i pokazało się 99,9 kg, "o włos" pomyślałem. Dzisiaj rano ważyłem 89,7, ale tyle ważyłem też we wakacje, a jesienią 94, więc stabilnie do celu nie idę. Na pewno prawdą jest, że żeby schudnąć nie trzeba nadzwyczajnych środków, wystarczy regularnie ćwiczyć i jeść z głową (a nie głową) (òóˇ)
@majkson: Troche rower i bardziej racjonalne żywienie ale bez żadnego specjalnego katowania .Po zjechaniu 20 kg badania + usg jamy brzusznej i wszystko w porządku .Generalnie raz na jakiś czas mak czy kfc wpadnie,albo inny kebs:)
@majkson: 91->79 u mnie :) właściwie wystarczyło tylko jeść 3 posiłki zamiast... no cóż, różnie. :P Trzeba było po prostu uporządkować plan dnia. Grubłem mimo tego, że całe życie się ruszam - rower, piłka nożna, siatka itd. Dieta to podstawa, bez tego nie da rady. Pozdrawiam
@majkson: też walcze :D w połowie stycznia ważyłem 111,8 kg... dziś rano... 100,5 kg! :D Można powiedzieć, że tempo podobne :p I dokładnie... wystarczy nie #!$%@?ć gówna jak świnia i coś robić ;) ja siłka i ping pong :D
@majkson: Ja po podjęciu nowej pracy, nie zmieniając kompletnie nic poza pracą, schudłem 5kg. I mam teraz 86kg. A jeszcze w styczniu było 91kg. Chciałbym wejść na 79 i żeby tak zostało. Byłoby w sam raz. 86 to ciągle za dużo.

Moja rekordowa waga w całym życiu to było 94kg.