Wpis z mikrobloga

Jednak ten pomysł z własną siłką był zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę czasu zajęło zanim wszystko dotarło w komplecie.Składa się w miarę szybko,ale tylko da radę z pomocą drugiej osoby. Mam jeszcze pomysł na jedno urządzenie,ale to z czasem.
Wczoraj #!$%@?łem na tym 1 trening ( saker-trening dla poczatkujacych 5x5) I #!$%@? to jest to! Mialem dosyc siłek publicznych ,kolejek w godzinach szczytu do maszyn,spoconych ławek,dojeżdzania, czy koksów ktorzy sapali jak orangutany zeby wszyscy ich widzieli :D.Tutaj wszystko na miejscu,muzyka leci jaka chce, pocę wszystko swoim śluzem kiedy chce,dre ryja jak małpiszon jak chce i robie swoje :P Za lustro służy mi szyba w nocy XD Poletzam taki styl życia
#silownia #mikrokoksy #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_qln7rAGT5WOz4zcZVZfLtgChpuYS3x0W.jpg
  • 57
@szakal555: bede mial wlasne mieszkanie to tez se silke zrobie, styknie mi lawka zwykla, stojaki dwa cos jak twoje, maty jakies na podloge do martwego, do tego olimpijska sztanga + 200kg, jakies 2 hantelki i #!$%@? jajca zrobie w koncu 50cm w lapie,

a no i drabinki se moze zamontuje i drążek obowiązkowo oraz dipy ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc pewnie z 5k lekko pójdzie
@release24: jasne ze mozna. Stojaki same ważą 30kg. Nic nie lata (zalezy chyba tez od podlogi czy prosta).Ja dodatkowo jak widać dociazylem 20 kg z kazdej strony bo i tak na razie nimi nie cwicze.Przy okazji bardzo lubie twoja strone :) -nick
@Ch-jogromPL: jeszcze wyciąg by sie przydal :P Sam bym chcial :P
@Stulejman_Wspanialy: http://www.marbo-sport.pl/product-pol-24433-Stojaki-bramowe-z-asekuracja-MS-S107-Marbo-Sport.html
@r_dest: no w sumie za jakość się płaci,ale myślę, że warto :P Dzięki
@r_dest: w sumie można taki zestaw samemu zrobić prowizoryczny,a obciążenie zalatwic u tokarza (nierównomierne co by jeszcze zwiekszyć asymetrie ciala XD) i 2,5k w kieszeni. Cebula motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r_dest: ogólnie mirku dlugi czas wertowalem wszystkie firmy. Czytalem fora, ogladalem filmy.Ktore lawki sa najciezsze,ktore latają podczas jakich cwiczen, jak stojaki sie sprawuja. Kiedys marbo spawalo chyba wszystkie sprzety, teraz są na śruby. Ogolnie firma, ktora konkurowala w moim mniemaniu z marbo byla kelton. Sprzet rownie solidny,ale juz nie z polski bodajze. Niestety przeczytalem kilka opinii negatywnych na pewnym forum i to tez zadecydowalo o marbo. Wydaje mi się, że to
@szakal555: Fajna siłka się zapowiada. Wstyd przyznać ale nigdy nie byłem w publicznej siłowni. Od 10 lat trenuje u siebie w piwnicy (wiem jak to brzmi :) ) Idę o której mam ochotę... Wiadomo czasami ciężko się zmotywować ale jak nieraz wpadnie kolega żeby poćwiczyć we 2 to od razu jest motywacja żeby być lepszym i znowu są chęci :)

Tak samo korzystam z okna jako lustro :)
@szakal555: thx. Dzisiaj poskładałem ławkę, też semi-pro. Tylko waham się w sprawie stojaków, konkretnie między tymi, które masz, a tymi bez listwy regulacji rozstawu. Pierwsze pewnie bardziej stabilne. Drugie prościej przenieść. ;) Elegancka siłka. Dieta + ćwiczenia i będzie forma!
@szakal555: Zajebista sprawa Cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ; Lecisz z tematem kiedy Ci sie podoba ! masz w dupie dojezdzanie 20min na silownie + przebieranko ( jeszce dorwanie sie do szafki w godzinach ppld .. pon-wt-sr masakra ) , zazdroszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzonka w zbieraniu większej ilosci obciązenia ;) ; drążek tez masz ?