Wpis z mikrobloga

@anenya: ceny również zależą od tego czy kupujesz sam klucz czy box, od razu mówię jak kupujesz klucz to jest system nielegalny (legalny system jest, gdy na obudowie jest oryginalna naklejka z kluczem lub gdy kupujesz laptop z wpisanym kluczem w uefi bios)
@Pitrewk: nadal nie rozumiem. Z Twojej listy wynika, że pro powinno być droższe niż home a w wynikach mam pro za £20 a home za albo £20 albo za £75. £20 to coś za mało chyba za system, czy nie?
@Gjt1337: Linuks niestety nie wchodzi w grę bo jego mama to panikara i już wysłuchałam swoje jak padła propozycja. Bo nie będzie działać, bo się zepsuje, bo to, bo tamto. Nie daj boże żeby jakąś gra nie poszła (łebek dużo gra) to by mi do końca życia nie zostało to zapomniane.
@Czarny_Klakier: to są wyniki z wielu różnych sklepów po wpisaniu Windows 10 w Google shopping. Są tu legitne sklepy, może jest tak jak pisał kolega wyżej, że to cena za sam klucz. Później sprawdzę bo z tel nie wejdę, adblock blokuje.
@Czarny_Klakier: kupiłam od nich. Wszyscy piszą, że jest ok, że sprawdzili z Microsoftem niby i jest legalny. Będę go instalować pod koniec tygodnia, dam znać jak poszło. Już dostałam mejla z linkami i kluczem. Zobaczymy co będzie :-) sprawdziłam tę stronę w necie i mają bardzo dobre opinie więc pozostaje trzymać kciuki :-)