Wpis z mikrobloga

Ma ktos jakas sprawdzona deckliste renolocka ? Mam pyl zeby go zrobic, ale nie na tyle, zeby zrobic i alex i czerwonego diabla. Co wybrac ? I jak w ogole deck sie sprawdza na wyzszych rangach (>5) w porownaniu do patrona, bo nie wiem ktory deck skladac, ale wydaje mi sie, ze renolock jest ciekawsza talia do grania.
#hearthstone
  • 10
@madegg: bardziej chodzilo mi o wersje bez cthuna - czyli combo leeroy/face, ewentualnie z nzothem, bo tez go mam w kolekcji, a nie planuje craftowac kart pod cthuna, bo wszystko spylowalem
@Hilarious: >sprawdzona decklista renolocka
XDDD
Lock w każdej odmianie ma taką zasade że #!$%@? jakieś corowe karty a reszta to random, co masz dobre to #!$%@?. Jak masz dobre deathrattle to sobie nawet możesz nzoth reno c'thun locka zrobić.
Jak leeroya to n'zoth aggro c'thun zoo locka, a najśmieszniejsze jest to że każdym wejdziesz do legendy jeżeli sie odpowiednio uprzesz.
@antonio20: no wlasnie zastanawialem sie pomiedzy alex a diablem, bo obie karty dzialaja jako heal do 15, ale alex moze tez przygotowac przeciwnika pod combo. Z drugiej strony masz racje i jak poogladalem kilka gierek renolockiem, to jaraxus jest must have przeciw kontrolnym deckom