Wpis z mikrobloga

372438 - 53 - 27 - 63 - 54 - 41 - 154 = 372046

Ostatnio mało czasu na dodawanie postów, więc wrzutka z tego i poprzedniego tygodnia. Ponieważ są to standardowe trasy więc nie będę wrzucać kolejnego zdjęcia z lasu lub łąki.

Ale za to się pochwale projektem który skończyliśmy z ekipą @Lysacz1 , ze starej, zagraconej, zakurzonej i można tutaj dodać jeszcze kilka określeń na 50 letnią szopkę, zrobiliśmy siłownie. Kosztowało nas to sporo czasu, chęci i finansów ale było warto! Siła! :)

#rowerowyrownik #ruszbydgoszcz #100km #chwalesie
k.....3 - 372438 - 53 - 27 - 63 - 54 - 41 - 154 = 372046

Ostatnio mało czasu na do...

źródło: comment_yOcexmgvBO9tOZU9vHDAJqDfkE8pWlxS.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@kot1003 myślałem,zeby sobie jedną z piwnic przerobić na taką małą siłkę,ale patologia tu taka,ze już 3 razy mi piwnice #!$%@?,ale w sumie nic tam nie miałem wartego uwagi :(

  • Odpowiedz
@fidolina: @Hannahalla Dzięki, dużo było zachodu, żeby doprowadzić te cegły takiego wyglądu, poza tym robiło to czterech inżynierów o różnych specjalnościach, takie połączenie musiało skutkować :)

@pukenstein: Osobiście nigdy nie ćwiczyłem na personalnej siłowni, ale kumpel który ma trochę większe doświadczenie mówi że do domowych zastosowań wystarczą. Cena/jakość

@Rain_: Tutaj jest to zrobione na prywatnej posesji, niby powinno nic bezpieczniej..ale wiadomo jak jest. W bloku miałem to szczęście że
  • Odpowiedz