Wpis z mikrobloga

Mam prośbę, czy ktoś coś posiada wiedzy, aby zrobić na stronie www coś takiego jak kreator grafiki dla babć i ludzi o mały "zaangażowaniu" w projektowaniu grafiki typu "silhouette" (w porównaniu obsługa Painta to lvl 99999, to co ja chce to lvl 4)
Mianowicie, jest na stronie www, rameczka w której taka Pani by mogła wybrać z listy kilka grafik, np. kotek, młotek i inne pierdoły, następnie by wybierała czcionke z listy i dodawał POJEDYNCZE litery/cyfry. Tymi grafikami mogłaby obracać, odbijać w lustrze i na koniec wybrać kolor całości.
Coś jak na załączonym obrazku, ale jak wspominałem wszystko w jednym kolorze.
Fajnie by było, jakby działało to na telefonie, ale to już duży bonus.
Faktura dobrze i mile widziana.
Więcej informacji, dla zainteresowanych w wiadomości prywatnej.
Żadnych wpisów w portfolio w zamian za realizacje projektu. Same PLN.

#webdev #webdesign #stronywww #praca #programowanie #pieniadze #januszebiznesu #informatyka #grafika
Pobierz Daveed - Mam prośbę, czy ktoś coś posiada wiedzy, aby zrobić na stronie www coś takie...
źródło: comment_Fh9vZqp0IPPSXpDfvDIffWkKgLuocwwO.jpg
  • 11
@MrGreeneye: Rozumiem, że twój komentarz miał mi oznajmić, że należysz do elitarnej grupy #programista15k i za linijkę kodu bierzesz 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko dlaczego kupiłeś Peugeota 307 za 11k zł a nie jakiegoś sprzętu za 300k zł...
Aż strach pomyśleć, że bez wielkich cudów idzie to zamknąć w kilku linijkach magicznego vanillajs ( ͡º ͜ʖ͡º) i canvasie...
@Verbatino: Jak dla mnie to możesz to nawet na WordPressie stawiać. Do programisty 15k mi daleko, ale cenię swój czas i lubię kiedy projekt, który dostarczam jest dobry jakościowo. 20k to bardzo orientacyjna kwota i zależy od konkretów, ale już w tej cenie uwzględniłem współpracę z doświadczonym UXem i grafikiem (w końcu to portal dla starszych ludzi, UX jest tutaj najważniejszy).
Co do samochodu, fajnie, że tak śledzisz mój profil. Kupiłem
@MrGreeneye: Nie zmienia to faktu, że 20k zł za trywialną "aplikację" to grube przegięcie...
Rozumiem, że takie są trendy na rynku, że teraz do najbanalniejszych spraw trzeba całej gromadki ludzi. Jednak gdy na portalu ze śmiesznymi obrazkami ktoś wrzuca zapytanie w sprawie banalnej mikroappki i dostaje info, że do takich rzeczy potrzeba profesjonalnego designera i grafika... za 20k zł... to mi mowę odbiera.
Taką aplikację nazwałbym zadaniem do wykonania na teście
@Verbatino: Widocznie masz inne standardy. Wybacz, ale to co opisuje to nie jest apka na jeden dzień choćbyś się niewiem jak bardzo starał. Owszem, kiedy ktoś oczekuje czegoś co ma być banalnie proste, intuicyjne i przeznaczone dla starszych ludzi współpraca z UXem to mus. Owszem, zrobisz coś bez niego, ale sam sobie odpowiedz na pytanie gdzie tu jakość? Jak rozumiem za te 2k zrobisz taką apkę, przystosujesz do telefonów, napiszesz czysty