Wpis z mikrobloga

#krakow #sdm #mirkomodlitwa #katolicyzm #kosciol #ateizm

CHRZEŚCIJANIE TO NADLUDZIE - ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo osób z różnych krajów, o różnym kolorze skóry, majętności, wieku, pozycji społecznej. Łączy ich modlitwa i bycie razem w tym dniu, mieszkaniec Iraku obok Irańczyka, Syryjczyk z Turkiem. Nie ma żadnych zgrzytów, wszyscy uśmiechnięci, mili, otwarci. Jedna z najlepszych scen jakie widziałem to gdy 3 murzynów, pomagało jakiejś staruszce wynieść z tramwaju siatki z zakupami. To wynieśli te siatki prawie z ta babcia na rekach i jeszcze ja odprowadzili. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedno z bardziej krzepiacych imprez jakie w ogóle się odbyły kiedykolwiek w Polsce. Bez agresji, plucia, uprzedzen.

Oczywiście spierdy i gimboateusze na wykopie jak zwykle festiwal stękania.

Hehe a jan papiesz drugi palił szlugi.

hurr durr jak mozna wierzyc w jakiego boge bez sensu

bo riczard dałkins powiedział, ze religia to opium dla ludu? Slyszeliscie??? OPIUM DLA LUDU XD XD XD

no bo na fejzie wyliczyli, ze wszyscy sie musimy dokladac do swiatowych dni mlodziezy! 500 bilionow cebulionow, tak bylo!!

niech juz jebnie ten zamach, bo stoje w korku hehe

na pewno sie ruchajo, ja nigdy nie wychodze z piwnicy i nie rucham wiec inni wyszli i sie jebio, pewnie jak zwierzeta!!!


Modle się za was o to by wstąpił w was Duch Święty i otworzył wasze serca na Chrystusa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mistrz_tekkena - #krakow #sdm #mirkomodlitwa #katolicyzm #kosciol #ateizm 

CHRZEŚC...

źródło: comment_1J2Bf0YTIgmaHbOTT70GzEmYdVOZi1yI.jpg

Pobierz
  • 40
@mistrz_tekkena: dokładnie, sedno sprawy, chrześcijański, czyli nasz, z naszej wiary, praojców, dobrej bo polskiej.
A tu jakieś kolorowe przyjechały? Murzyny? Śniade? Z Afryki? Z Bliskiego Wschodu?
Panie, sodomia i gomoria!
@mistrz_tekkena: Oj kolego, do obecnego stanu dochodziłem poprzez zagubienie, w którym raczycie obaj tkwić. Zagubienie jest dla was wygodne, możecie stworzyć sobie wiele wymówek, fatamorgan i ułud. Oraz wytrychów słownych typu 'będziemy się za ciebie modlić, zagubiony człowieku'. To tak, jakbym do was podszedł na ulicy i powiedział, że macie trąd i próbował wcisnąć wam jakąś maść.