Wpis z mikrobloga

@inspektor_erektor: Czy dużo ofert? No nie do końca się zgodzę, szczególnie jeśli chodzi o inżynierów produkcji i pokrewnych. Ja dostaję oferty z Łodzi, okolic Poznania czy nawet z Czech. Niestety w Krakowie posucha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ksaler: Nie wiem kto im dał pozwolenie nie wybudowanie w takim miejscu. Współczuje wszystkim tym, którzy jadą do/przez rondo Mogilskie(w tym samemu sobie). Obecnie są problemy z ruchem, a jeszcze ma dojść obsługa ruchu Unity Tower..
Urbanista płakał jak planował.
Nie wiem kto im dał pozwolenie nie wybudowanie w takim miejscu


@Unbeliev: ja też nie :) Ogólnie uważam, że budowanie biurowców w centrach miast, to jest jakiś absurd. Niestety to samo szykuje się teraz w Łodzi obok Manufaktury.

PS. aha, to nie ABB budowało ten biurowiec. Oni się tam wprowadzają po prostu.
@staryhaliny: UEK coś chciał budować w formie partnerstwa publiczno-prywatnego.
Osobiście nie podoba mi się wciskanie wszystkiego w centrum Krakowa. Dalej się dziwie jak im się udało zabudować małe skrawki terenu przy pl. Bohaterów Getta
@Unbeliev: mi się nie podobają wysokie biurowce. moim zdaniem Kraków nie potrzebuje drapaczy chmur. o wiele bardziej mi się podoba to co zrobiono na ruczaju (tam gdzie Motorola) albo przy nowohuckiej (tam gdzie Brown Brothers Harriman) albo Lobos przy dworcu Czyżyny (Carrefour Czyzyny).

Poczekaj jak skończą High Five koło Pawiej/Galerii Krakowskiej. dopiero zobaczymy co to są korki ;)