Wpis z mikrobloga

Zdecydowałem się. Tacx Galaxia. Na razie pierwsze kręcenie.

Tak. Na zewnątrz. I tylko tak mam zamiar ich używać. Całą zimę. Wychodzę do pracy ciemno, wracam ciemno. Deszcz, śnieg. Trudno już pojeździć. Trzeba się ruszać. Mam spore problemy z równowagą, stąd stwierdziłem, że rolki pewnie pomogą (tak mówią) w tym.

Nie jest tak nudne jak normalny trenażer. Ciągle trzeba myśleć o tym żeby kręcić, żeby utrzymać równowagę i nie spaść.

#kolarstwo #rower #szosa
Traviu - Zdecydowałem się. Tacx Galaxia. Na razie pierwsze kręcenie. 

Tak. Na zewnąt...

źródło: comment_CzMNK4gWMoylsu0qoW3epJBvV5dL8gEM.jpg

Pobierz
  • 19
@Szaber xD

- różowa: "patrz, zobacz" xD

Nie mam w sumie gdzie. A po drugie wewnatrz trzeba mieć dobrą wentylację. Po chwili kręcenia bez wiatru jesteś cały mokry, nawet jeśli robisz to w samych krótkich spodenkach. Pot spływa, pot kapie. Wszędzie białe plamy (xD), rower tak bardzo zniszczony, wszystko tak bardzo wyżarte przez sól...
@fixie Możliwe, że mam problemy z błędnikiem. W tym chyba rolki mi nie pomogą. Ale mogę się mylić z tym błędnikiem i postanowiłem najpierw sprawdzić samemu niż udać się do lekarza.

Ogólnie to nawet chodząc tracę równowagę. Potrafi mną zachwiać (będąc trzeźwym). Na MTB również mi to towarzyszy. Na szosie jest najgorzej. Przy mocniejszych zakrętach, przy zawracaniu, przy zmianie pozycji z siedzenia na stanie w pedałach po prostu "spadam". Na zjazdach jadąc
@fixie ale widzisz, na rolkach jakoś idzie. Z tego co oglądałem na YT to ludzie nie potrafili na początku zakręcić. Ja wsiadłem trzymając się ściany i jechałem. Równowagę dopiero straciłem jak puściłem kierownicę. Tutaj znowu szybciej kręcąc jest lepiej. Tym bardziej, że Galaxia się rusza wraz z Tobą.
@Traviu: No o takich problemach to pierwsze słyszę, z całą pewnością lekarz.
Jak Ci się podoba ten patent galaxii? Warto do tego dopłacać, czy pic na wodę, fotomontaż?