Wpis z mikrobloga

  • 134
Mirki, powiedzcie mi tak szczerze: czy w Waszym otoczeniu (znajomi, rodzina) są osoby które popierają politykę tego karakana?
Debile, którym podoba się wszystko tylko z tego powodu, że PO jest złe niech milczą - nawet nie wiecie co ta banda robi z naszym krajem. Wszyscy myślicie, że was to nie dotyczy, póki jest flame to jest zabawa - to się #!$%@? zdziwicie.
#sejm #polityka
  • 64
@pavel_: Mnie się wczoraj bardzo nie podobało wykluczenie Szczerby, dlatego na pewno nie jestem w tej całej sprawie pro-PiS.

Ale blokowanie mównicy sejmowej też mi się nie podoba dlatego nie jestem w tej sprawie jakos szczegolnie pro-PO / Nowoczesna, chociaż mozna uznac zablokowanie mównicy jako odpowiedź na bezpodstawne wykluczenie posła więc dalej raczej pro-opozycja niż pro-PiS.

Tj patrząc wyłącznie jednostkowo na wydarzenia wczoraj, nie mówię tutaj o ocenie całosci polityki rządu
via Android
  • 12
@BAGUVIX weź kalkulator, policz sobie ile rocznie schodzi na ich socjal, potem zastanów się skąd jest na to kasa: mija sporo czasu i dochodzisz do tego, żeby aby dac w jedno miejsce z drugiego trzeba zabrać / podnieść podatki / ceny itd. A wiesz kto za to płaci? Ja, bo zarabiam (wg mnie dobrze), ale sorry, nie uśmiecha mi się branie udziału w utrzymywaniu dzieci innych, a w szczególności patoli, którzy się
via Android
  • 0
@BAGUVIX nie udzielalem się w tematach polityki i po raz kolejny widzę, że nie warto. Skłoniła mnie do tego wczorajsza akcja z mediami. Nie uważasz, że to problem? Mam wymieniac wszystko za co ludzie ich nienawidza? Wejdź na stronę faktu to się dowiesz :) A atebcji nie potrzebuje, gdybym mógł to bym Ci te plusy oddał xd. Mam w życiu inne cele niż uznanie na wykopie.