Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy można nikogo w życiu nie pokochać?

Mam 25 lat, zajmuję się pracą na własny rachunek. Osobiście dorobiłem się majątku jakiego wiekszość moich znajomych może tylko pomażyć( no może oprócz mirków programistów z wykopu). Wszystko to zawdzięczam braku życia, każdą wolną chwilę poświęcam na inwestycje i start-upy.
W finansowym świecie mam szczęście, wszystko mi wychodzi oraz potrafię wykorzystywać okazje( pochodzę ze średnio zamożnej rodziny).
Jednak w życiu, jeśli chodzi o kwestie sercowe i przyjaźnie nigdy ich nie zaznałem.
Czy to w szkole, czy podczas studiów zawsze z biegiem czasu finalnie urywał się kontakt ze znajomymi( uważam to chyba za naturalne). Miałem kilka związków z kobietami ale z biegiem czasu, zawsze zauważałem że to tylko zauroczenie i niestety działała tylko w jedną stronę.

Znajoma zawsze mówiła na mnie, że jestem Werterm naszego pokolenia (,) ( w młodości tworzyłem wiersze i lubię poezję:)

Z biegiem lat ogarnia mnie jakaś pustka.

I teraz kluczowe pytanie.
Czy możliwe jest to aby nigdy w życiu nikogo nie pokochać?

p.s nie afiszuję się z moimi finansami na zewnątrz, wyglądam jak zwykły mężczyzna. O moich sukcesach prawie nikt nie wie.

#psychiatria #psychiatra #psychologia #depresja #fobiaspoleczna #krakow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 6
PrzystojnaRozowypasek: 32 lvl here. Nigdy się nie zakochałem, raz zauroczyłem. Mnie też nikt nigdy nie pokochał, więc tak, jest to możliwe. I wcale nie takie rzadkie jak mogłoby się wydawać. Prędzej czy później wszystko się pierdzieli. Widzę to po znajomych i rodzinie.

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@? człowieku, nie wyszło Ci w miłości ale za to nieźle potrafisz ogarnąć "piniondz" i doceń to bo wielu nie ma ani tego ani tego.

Tak naprawdę to uważam że rzeczywista miłość może (nie musi) istnieć tylko między ludźmi blisko spokrewnionymi (ojciec/matka - dziecko, albo między rodzeństwem), w relacjach damsko-męskich ludzie bardziej kochają swoje wyobrażenie o drugiej osobie, bo zwykle nie ma się wglądu w przeszłość partnera i tak naprawdę bardzo