Wpis z mikrobloga

@Maniek145: na miejscu. To było trochę dziwne ale wyjechaliśmy z moja ex do Lloret de mar, super miejsce na wakacje ale 4 czy 5 dni szukaliśmy pracy. Chodziłem od jednego lokalu do drugiego... kwestia to mieć szczęście, wszystkie ściagają pracowników na sezon lecz starzy bywalcy ściagają już w kwietniu do pracy tam. W maju to już prawie komplet wszędzie. A w jakimś konkretnym mieście szukasz?
  • 0
@Setozz szukam w calej grecji, cyprze, hiszpanii, portugalii. I wlasnie mysle ze taka praca w hotelu na wakacje nie byla by zla. Obojetnie gdzie, wiec mi to lotto. juz papier mam ktory jest "niby" na europejskim rynku dosc dobrze odbierany.
@Maniek145: Ja byłem w klubie, nie powiem, było fajnie. Wiesz, wyspać się, od rana plaża, spacery, wyjazdy i zwiedzanie. A wieczorkiem do pracy. Bardzo dobrze wspominam te czasy. Dobry barman to również tipy, ja pensje chowałem i ciagle z napiwków żyłem. Mieszkanie,jedzenie, paliwo wszystko opłacałem. Jak załapiesz się w dobrym miejscu jest to możliwe. Upewnij się tylko, ze będziesz miał jakieś dni wolne. Często szukają pracowników ale 7 dni w tygodniu.