Wpis z mikrobloga

Hej mirki, znowu mam pytanie. Obecnie jestem na masie, pod koniec maja (post-mature-man) wchodzę na #bulgarianmethod. Jakieś relacje może rzucę, ale to tam najmniej ważne w obecnej chwili. Zastanawiam się czy warto jest przejść na nieco większe intensywności, żeby przyzwyczaić się do codziennych siadów i wyciskań, przy okazji zmniejszyć objętość, czy najzwyczajniej w świecie robić dalej w przedziale powtórzeń 5-12 i kumulować duża ilość serii. Jakieś sugestie?
#mikrokoksy #silownia
  • 24
  • Odpowiedz
@mour: do budowania siły i objętości. Uzywam największego ciężaru i notuje progres. Jest dobrze, poprostu irytują mnie gawędziarze, którzy całe życievćwiczą jednym ciężarem do tego dieta jak na wiecznej redukcji i dziwią sie że nie rosną...
Więc ja zawsze mówievdo nich że trzeba #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Tomasztom: tlusta swinka troche z Ciebie, co nie zmienia faktu ze sporo miesa siedzi. podzielam Twoja filozofie treningowa w pewnym zakresie, sam tak trenuje, jednak nigdy nie lekcewazylbym dopracowanych, wielokrotnie sprawdzonych planow treningow. bardzo dobrze dzialaja dlugofalowo, jesli tylko potrafisz z nich korzystac.
  • Odpowiedz
@Karoleer: Masz rację, te treningi ktoś przepracował i sprawdził, ale czym byłby ten sport gdyby każdy uprawiał go według jednych i tych samych schematów? Ja tam wole iść swoją ścieżką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szanuje każdego kto ma motywacje by wstać i #!$%@?ć na siłowni. Wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną koksiarzy narcyzów ;-)
  • Odpowiedz