Wpis z mikrobloga

Polki to jedne z najgorszych kobiet na świecie. Gdy podrywam kobiety w Polsce często zdarza mi się coś takiego, że np. ja mówię 'Jesteś piękną kobietą', a kobieta na to 'Wiem.' Jak wiesz to #!$%@?. Nie po to męczę się, łamię barierę własnego strachu, nie po to buduję kobiecie swoisty ołtarzyk, który spajają gwoździe własnych obaw, a który zrasza pot poświęcony na przełamanie się i otwarcie na drugiego człowieka, by usłyszeć 'Wiem, że jestem piękna'. Poza Polską nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego. Owszem zdarzało się dostać w mordę, zdarzało się uciekać przed rodziną podrywanej kobiety, ale wszystko to wspominam raczej z uśmiechem i sentymentem. W Indiach czy Japonii kobieta po takim komplemencie cała zarumieniona jest zdolna zrobić z penisa prywatny smoczek. Najbardziej bolą mnie właśnie tego typu słowa.

Polki są ładne, to prawda, ale też zadufane w sobie. Jeszcze jakby nadrabiały to w łóżku.. Niestety, większość Polek jest wychowana w rodzinach katolickich, gdzie nagość i seksualność jest tępiona od małego. Mało która Polka będzie paradować przed tobą nago, większość zawsze powie 'zgaś światło i załóż gumkę', tak jakby uprawianie seksu w blasku zachodzącego słońca było gorszym przestępstwem od gwałtu na 4-letnich siostrach syjamskich. W innych kulturach kobiety chodzą nago nawet na co dzień, a penetracja łechtaczki w biały dzień to dla nich chleb powszedni. Lubią być na górze, rozkoszować się nagością, uśmiechać się do ciebie i uprawiać seks tak jak zechcesz. Polka? Zacięta mina, na której widzisz mieszankę przyjemności wraz z poczuciem winy, że uprawia seks. I jeszcze zamiast krzyczeć będzie cicho jęczeć w obawie przed reakcją sąsiadów. Szkoda gadać.

#oswiadczenie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #coolstory #pasta
  • 11
Odpowiedź wiem może być lekko dziwna ale może wynikać z zakłopotania, tych co zaskoczyłeś tekstem albo po prostu stwierdza fakt, że tak jest haha.
Dobrze, że wychowywałam się w normalnej rodzinie i teraz nie boję się chodzić nago w świetle dnia. Uffff...
@LudzkieScierwo
@maledicta miłego dziękuję, jeśli ona również jest zainteresowana to też rzuci jakimś komplementem, albo opowie jak jej chirurg zrobił z niej bóstwo którym jest.