Wpis z mikrobloga

Skład na Ligę Światową 2017. I co Wy na to?

Rozgrywający: Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów), Grzegorz Łomacz (Cuprum Lubin), Marcin Komenda (Effector Kielce)
Atakujący: Łukasz Kaczmarek (Cuprum Lubin), Bartosz Kurek (PGE Skra), Maciej Muzaj (Jastrzębski Węgiel), Dawid Konarski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Środkowi: Bartłomiej Lemański (Asseco Resovia), Piotr Nowakowski (Asseco Resovia), Andrzej Wrona (Onico AZS Politechnika Warszawska), Karol Kłos (PGE Skra), Jakub Kochanowski (Indykpol AZS Olsztyn), Mateusz Bieniek (ZAKSA)
Przyjmujący: Artur Szalpuk (PGE Skra), Michał Kubiak (Panasonic Panthers), Aleksander Śliwka (Indykpol AZS), Wojciech Włodarczyk (Indykpol AZS), Rafał Buszek (ZAKSA)
Libero: Damian Wojtaszek (Asseco Resovia), Kacper Piechocki (PGE Skra), Paweł Zatorski (ZAKSA)

#siatkowka
  • 21
@Sheena1: Lemański i Nowakowski się zmieścili a Możdżon i Wiśnia nie? Poza tym Masłowski grał imo lepiej niż Wojtaszek. Na przyjęciu szału nie ma, skoro Kuraś wg Fefe ma być atakującym...
Lemański i Nowakowski się zmieścili a Możdżon i Wiśnia nie? Poza tym Masłowski grał imo lepiej niż Wojtaszek. Na przyjęciu szału nie ma, skoro Kuraś wg Fefe ma być atakującym...


@kuba824: Ferdinando Di Giorgi chyba lepiej wie od Ciebie kto bardziej się przyda, no chyba że czegoś nie wiem i jesteś wybitnym trenerem siatkówki? Jeśli reprezentacja ma grać jak ZAKSA albo lepiej to niech dobiera skład jak chce.

Bardzo mnie cieszy
@Sheena1: Najbardziej martwi mnie przyjęcie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żaden z wymienionych (no może Kubiak się trochę wyróżnia) nie ma stabilnego przyjęcia. Buszek to niestety nieporozumienie. Komenda to zagadka, nie wiadomo jak pójdzie mu na tym wyższym poziomie. No i brak Popiwczaka...
@Sheena1 co do składu.

Brakuje Mozdzonka i Piechocki wydaje mi się o rok za wcześnie. Ale pozostałe powołania maja sens. Zobaczymy co Fefe pokaże w lidze :)
@rbk17: Lemański po fajnym początku gra znacznie słabiej, Pit od kontuzji niestety nie jest tym samym kilerem co wcześniej. Obecnie najlepszym środkowym w Resovii jest Możdżon i jego doświadczenie by się w kadrze przydało.
Możdżon i jego doświadczenie by się w kadrze przydało.


@kuba824: w ZAKSIE nie ma ani jednego doświadczonego zawodnika, najstarszy Buszek ma 30 lat reszta to młodsi i jakoś grają kosmiczną siatkówkę - dajmy selekcjonerowi spokój.
@rbk17: bez przesady, Antiga też był taki zajebisty jak zabierał do Rio Bednorza zamiast Możdżonka, a jak się skończyło każdy wie. Decyzja trenera, może dobra, może nie, mamy prawo go krytykować. W reprezentacji nie będzie miał Toniuttiego i zobaczymy co zrobi.

@Sheena1: @kuba824: @czarny_matt94: Piechocki.w kadrze xD Włodarczyk też nie wiem po co. Co do braku doświadczonych zawodników, to odmładzanie składu musi się w końcu zacząć. Co prawda
@celtics: Nawet patrząc teraz na mecze Skry, czy nawet wcześniej podczas LŚ 2016 Bartek na zdecydowanie lepsze przyjęcie niż Szalpuk. Lepszą zagrywkę i może w ataku jest bardziej jednostajny, ale jeśli chodzi o blok czy dynamikę (wyjście w górę) też zostawia w tyle Artura. Jego pozycja w Skrze, o czym sam mówił, była dziwna i nawet obserwując niektóre spotkania, Blain dawał bardzo mały kredyt zaufania Bednorzowi. Jeszcze podczas sezonu 2015 (reprezentacyjnego)