Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Zrobiłem mały mixtape/demo swojej twórczości. Taguję: #gitaraakustyczna #gitara

Od dawna marzę o nagraniu muzyki do animacji/krótkiego metrażu. Czas w końcu coś z tym zrobić. Zamierzam podesłać ten link do grup zrzeszających tego typu twórców z nadzieją, że spodoba się moja muzyka na tyle, że usłyszałby ją chętnie w swojej animacji. Jeżeli znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany lub sami należycie do grup, w których moje ogłoszenie miałoby sens bytu to proszę - udostępnijcie je tu i tam lub odezwijcie się do mnie :)

Na gitarze gram od 11 lat, lubię klimatyczne, spokojne granie, choć czasem dodam do swoich kompozycji nieco brudu i niepokoju. Nie mam świetnego sprzętu, ot... tania gitara, zwykły komputer i może ciutek lepszy mikrofon... Ale wydaje mi się, że mam głowę pełną pomysłów i ogromną pasję do muzyki :)

Dodam kilka tagów, co by dotrzeć do grupy docelowej:
#animacja #grafika #grafikakomputerowa #tworczoscwlasna #gustawnycontent #muzyka #chwalesie
gustawny - Hej Mirki. Zrobiłem mały mixtape/demo swojej twórczości. Taguję: #gitaraak...
  • 6