Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Apel do @blubi_su

  Gdy wrzucałem filmik (https://www.wykop.pl/link/3800585/motocykle-sa-wszedzie/) nie miałem intencji, żeby obnażyć Ciebie jako oszusta. Nie wiedziałem nawet, że dzień wcześniej opisałeś ten wypadek na mirko i że w ogóle istniejesz. Chciałem po prostu wrzucić filmik mojego kolegi, gdzie widać, jak motocyklista wpieprza się w samochód.

  Nie podoba mi się, że wszystko poszło w stronę hejtowania i obrażania Ciebie, natomiast doskonale wiesz, że gdybyś rozegrał tę sprawę uczciwie, to nic takiego nie miałoby miejsca. Masz jeszcze szansę, żeby wyjść z tego z twarzą.

  Dlatego mam apel: idź na policję, wyjaśnij sytuację, weź winę na siebie, odkręć to, co nakłamałeś; zapłać za szkody, zachowaj się jak facet. Paru mirków wysłało pewnie zgłoszenia na policję/do ubezpieczyciela, więc uważam, że gdy pójdziesz sam, to dostaniesz najmniejszy wymiar kary. A np. za składanie fałszywych zeznań jest 8 lat. Ten Bogu ducha winien kierowca Passata, którego wkręciłeś, nie powinien za to płacić. I Ty doskonale o tym wiesz.

  #warszawa #afera #motocykle #polskiedrogi #motomirko
  pokaż całość

  odpowiedzi (137)

 • avatar

  Ja na przykład nie rozumiem jak można nie umieć gotować w dzisiejszych czasach. Kiedyś jak matka/babka zaniechały swoich obowiązków i nie nauczyły młodego pokolenia gotować to była lipa. Ale teraz?
  Przy wszelakim dobrobycie internetu?
  Masz ochotę na gołąbki? Wpisujesz w google gołąbki i tam rozpisane jak debilowi krok po kroku. Masz ochotę np. na brokuły a nawet nie masz pojęcia na co? Wpisujesz w google dania z brokułem i wybór wszelkich sałatek, dań jednogarnkowych, zapiekanek, wszystko.
  Jak ja słyszę, że ktoś w wieku dwudziestu paru lat mówi, że on to nie umie gotować w sumie to mi się śmiać chce. Wyłącz człowieku śmieszne obrazki i zobacz do czego jeszcze może służyć internet.

  #gorzkiezale #zalesie #gotowanie #gotujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  Ale leniwa niedziela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #koty #pokazkota

  odpowiedzi (97)