Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jezyki indonezyjski i malezyjski sa prawie identyczne, ale maja bardzo duzo malych roznic, ktore moga prowadzic do ciekawych nieporozumien. Moj ulubiony przyklad, pic rel. Tradycyjna zupa indonezyjska - sop buntut co w Indonezji znaczy “zupa z ogona” ale w Malezji znaczy “zupa z dupy” xD

pokaż spoiler Pantat w Indonezji znaczy “dupa” ale w Malezji “cipka” wiec mozna sie z pannami nie do konca dogadac ( ͡º ͜ʖ͡º)

#feuernaemigracji #feuerwpodrozy #indonezja #podroze #ciekawostki #feueruczyfeuerbawi
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Nie spodziewałem się, że będzie aż tak duże zainteresowanie moim ciastem na pizzę. Początkowo planowałem wrzucić przepis przed świętami, ale ze względu na duże zainteresowanie nieco przyśpieszyć i dodać to jako znalezisko.

Link: Przepis na ciasto na prawdziwą włoską pizzę

Serię kulinarną miałem zacząć tuż przed świętami, ale kiedy mirko wzywa moim obowiązkiem jest walka i skoro nawet pani @a__s chce przepis przed weekendem nie pozostało mi nic innego jak publikacja przed weekendem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem jak mirkolisty poradzą sobie z zawołaniem prawie 3 tysięcy osób, ale mam nadzieję że wszystko się uda.

Na zdjęciu panuozzo, o którym pisałem też we wcześniejszym wpisie. Osoby, które chcą żeby zawołać ich do następnego przepisu proszę o zaplusowanie komentarza poniżej.

PS Ten sos na talerzu to tak specjalnie miał być do zdjęcia, że artystycznie niby, ale jeszcze muszę chyba poćwiczyć ;)
    PPS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78
    pokaż całość

odpowiedzi (106)

#smiesznepieski do porannej kawy

#gif #psy #zwierzaczki

GFY

odpowiedzi (29)