Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy z podłączeniem drukarki do sieci lokalnej, wszystko jest pokazane na załączonym schemacie. Próbowałem przez kilka godzin korzystając z różnych poradników, ale ni #!$%@? nie działa także szukam kogoś kto się na tym zna i poświęciłby mi chwilkę żeby pokazać jak to zrobić.

**Osobie która mi pomoże to wszystko podłączyć tak aby działało dam konto do lola* , a dla kogoś kto choć trochę się na tym zna to pewnie bardzo proste także zachęcam, łatwa zdobycz.** Tak, wiem że jestem zielonką 10h, ale w dupie to mam, może i tak ktoś pomoże.

*euw, diament 5, 20 postaci, 54% wr, niekarane (warte pewnie kilkadziesiąt pln)

#drukarki #pytaniedoeksperta #samsung #leagueoflegends
W.....i - Potrzebuję pomocy z podłączeniem drukarki do sieci lokalnej, wszystko jest ...

źródło: comment_YtrzhAj3QrYBZfZvfWgIa6cIvS7bJ2F2.jpg

Pobierz
  • 10
@Larv @walsiebucu: Poradziłem sobie sam, trzeba było całą sieć lokalną skonfigurować, bo jak już drukarka działała to pc się łączył domyślnie do tego drugiego routera (brama sieciowa się z automatu zła ustawiała) i nie było internetu. Ale teraz wszystko już działa bo ustawiłem sobie ręcznie modem 192.168.0.1, router z drukarką na 192.168.0.2, a pecet na 192.168.0.3 (z bramą sieciową na 192.168.0.1) i działa :)

Ale żeby nie było że próbowałem tutaj