Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Jarka, okazało się, że pasha popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie kibicować, dopingować, oglądać streama tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten zawodnik przeżywał - nie miał żadnych znajomych po za drużyną, był autystykiem i bał się streamować ze swojego pokoju. Jedyne co miał to kantera, virtusów i dragon lore, a nawet to mu zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z Fnatic popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie uważało że cheatuje i ma świński ryj, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.
#pasta #csgo #pglmajor #heheszki

JestemCzolgiem - Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Jarka, okazało si...

źródło: comment_wizisH9RkG8h6F2xeAM6F5S84FYEO8mG.jpg

Pobierz
  • 6