Wpis z mikrobloga

Mecz na wyjebce kompletnej. Juve bez 7dmiu podstawowych piłkarzy, z jednodniową przerwą - to nie miało prawa się udać. Nawet Allegri mówił, że celem jest 9 punktów w grupie, więc o czym my tutaj rozmawiamy. Wbrew pozorom, na pierwszą rundę ważniejsza będzie zdecydowanie liga, bo Napoli/Milan/Inter/Roma grają niezłą piłkę, i będzie trzeba sobie zrobić przewagę. Na wiosnę jak co roku u Allegriego włączamy destruction mode i rozjeżdżamy każdego...


#juventus #mecz
Pobierz realbs - Mecz na wyjebce kompletnej. Juve bez 7dmiu podstawowych piłkarzy, z jednodni...
źródło: comment_lNm26v53HOMqfbceTt1S7M2gWRTXKaqa.jpg
  • 5
@realbs: #!$%@?, ale dla mnie mogła grać sama Primavera, ale żeby im zależało. A ta banda #!$%@? leni nawet nie próbowała po drugiej bramce. Oni przed meczem założyli porażkę i wszystko jedno im było dzisiaj. Nawet po przegranych finałach LM nie byłem tak #!$%@? jak po dzisiejszym meczu.

I do tego Rugani na ławce. Zamiast tego musi grać stary Barzagli albo Benatia. Co za marnowanie gracza. Gra od początku sezonu, całkiem
@arko123: Ja się nawet zawiedziony nie czuje, bo przed meczem obstawiałem jeszcze większą manitę. Pomimo wyniku jest parę plusów tego meczu:

- Rugani/Howedes z automatu pierwszy skład mają
- MDS wcale takim waflem(przynajmniej w tych ważniejszych meczach) nie jest
- Pjanic wyglądał znakomicie
- Bentancur ma potencjał
- Matuidi wie, na czym polega gra w Juve

Ja im się nie dziwie, że im się nie chciało, bo jakiekolwiek bieganie i staranie
- Rugani/Howedes z automatu pierwszy skład mają


@realbs: no uważaj :P
co do reszty punktów masz racje.

Wymiana Allegriego na Monetlle albo Ancelottiego to by była dopiero głupota, bo imo on jest lepszym trenerem od obu. Ogólnie to ja nic nie mam do Allegriego i niech dalej trenuje Juve, ale tak w dłuższej perspektywie jakaś zmiana by się przydała. Mourinho jest trochę włoski w sobie, ale ogólnie bym go zaakceptował, zwłaszcza
@arko123: Wiadomo, że Allegri to top. Ja bym go nie zamienił obecnie na nikogo, tyle że coraz więcej plotek, że po sezonie odejdzie a z ciekawszych opcji to jedynie Ancelotti i Inzaghi.