Wpis z mikrobloga

@turok2016: @MuadDib-: w sumie tak. Zastanawiam się nad protestem głodowym. W moim zawodzie są straszne różnice w wynagrodzeniach porównując do inżynierów z jukej. Moja praca jest odpowiedzialna, chyba nie chcecie jeździć po takich mostach i takich drogach jakie mają w Burkina Faso (nie Burkinie Faso) i Somalii.
Poza tym taki protest głodowy dobrze byś mi zrobił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MuadDib-: super grafika, szczególnie to masło. Wcale nie tendencyjnie dobrane produkty. xD Jw. po co ceny mieszkań czy usług, masło i big mac wystarczy.

chciałbyś korzystać z opieki zdrowotnej w Ugandzie, Burkinie Faso i Somalii?

A wiesz jaką opinię ma opieka medyczna w UK? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MuadDib-: dlaczego niby trolluje? Dlaczego lekarze (jestes lekarzem albo ktoś z twoich bliskich) mają mieć tak jak w jukeju a inżynierowie nie?
Jesteście jakaś wyższą kastą społeczną, że wolno wam wiecej?
Otóż nie panie (pani) Opie. Jesteście zwykłymi ludźmi osadzonymi w polskiej rzeczywistości. A rzeczywistość polska jest taka, że zarabiamy mniej niż w jukeju, a więcej niż w Burkina Faso.
@wyngorz: @rudy2007:
@thest: nie TYLE co w UK, a godnie. To po pierwsze. Po drugie: nie wydaje mi się, żeby edukacja inżynierów - pod względem obciążenia - była podobna do tej, którą mają lekarze. Nie wydaje mi się także, by inżynier dziadował do 37 roku życia, zanim będzie zarabiać więcej niż na kasie w Lidlu.