Wpis z mikrobloga

Dobry dzień, dobry wieczór :)
Opublikowałem dzisiaj projekt, nad którym pracowałem "kilka chwil" - i, choć jest jeszcze w wersji beta - działa już całkiem sprawnie. #encyklopediasilowni, bo tak to nazwałem to całkiem spory zbiór konkretnych informacji zarówno dla całkowicie początkujących jak i bardziej zaawansowanych z zakresu #silownia (wołam też #mikrokoksy), #zdrowie #dieta a także (nie chcąc już spamować tagami): psychologia, fitness i kulturystyka, sport, edukacja, medycyna. Zbiór przedstawiony jest w sposób (mam nadzieję) zrozumiały dla każdego, stąd w niektórych tematach możliwe są pewne uproszczenia.

Po co to? Po prostu brakowało mi w polskim internecie takiego zbioru, więc postanowiłem go stworzyć. Jest to także motywacja do pracy dla mnie, ponieważ lubię tę tematykę i chcę się w niej rozwijać.

Zaznaczam od razu, że nie jestem (jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)) utytułowanym światowym ekspertem i zapewne w aktualnej wersji Encyklopedii znajdzie się trochę niedomówień i półprawd, dlatego jestem otwarty na wszelką krytykę, hejt, szkalowanie, zastraszanie, umniejszanie i inne nowoczesne formy kontaktów międzyludzkich w internecie. Mile widziane także opinie i propozycje.

Całość do znalezienia na mojej stronie:
http://sebastianchudziak.pl/encyklopedia/

Zarejestrowałem także domenę łatwą do zapamiętania:
www.EncyklopediaSilowni.pl

Całość jest darmowa i nie ma za wiele reklam, więc życzę przyjemnego korzystania ʕʔ

SVCXZ - Dobry dzień, dobry wieczór :)
Opublikowałem dzisiaj projekt, nad którym prac...

źródło: comment_twe7g2PwlfYlpmLwroER3Ss1XsUr9g5p.jpg

Pobierz
  • 7
@SVCXZ: sprytnie... najebię tyle tekstu że nikomu się nie będzie chciało krytykować

brakowało mi w polskim internecie takiego zbioru


więc słabo szukasz informacji. do tego tworząc coś tak dużego sprawiasz, że to wszystko wygląda na skomplikowane. A w rzeczywistości jest proste.

Poczytam później, albo jutro...
@berti: Dziękuję za uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałbym dodać tylko od siebie:
1. jest w miarę uporządkowany spis treści i każdy może sobie wybrać interesujący temat
2. serdecznie proszę o jakiś link do miejsca, gdzie znajdę podobny spis w jednym miejscu
I oczywiście życzę miłego czytania!
@SVCXZ:

Trening 1: dwa obwody / 4 ćwiczenia (około 10-12 minut)

Przykład innego treningu po kilku tygodniach ćwiczeń:

Trening 27: trzy obwody / mieszane ćwiczenia (około 20-25 minut)


Czy udostępniesz też te 25 brakujących ;-)?
@kici666: W przyszłości, jak będę się nudził - czemu nie? ( ͡ ͜ʖ ͡) Choć zamiast sztywnych rozwiązań wolę pokazywać schemat i zasady jak go dopasować/zmieniać pod siebie. Każdy z Nas jest inny i ma jednak trochę inne cele