Wpis z mikrobloga

Mirki, czy macie coś co was dręczy całe życie? Coś co was prześladuje i przed zaśnięciem wierci dziurę w mózgu? Mój przypadek jest beznadziejny. Ileż to czasu spędziłem nad rozwiązaniem problemu przeszukując odmęty internetu, ehhh. Sprawa wygląda tak:

Otóż dawno temu, gdy was na świecie pewnie nie było, czyli gdzieś około roku 1992 może 1993, gdy miałem naście lat, na TV Nova (taka czeska telewizja) widziałem kilka odcinków pewnego animowanego serialu, którego tytułu nie mogę sobie do dzisiaj przypomnieć. Była to bajka gdzie antropomorficzne zwierzęta, jeden jakiś zająć chyba, drugi to na pewno jakiś zielony robak podobny do gąsienicy, latali kosmicznym statkiem i w każdym odcinku przeżywali jakieś porąbane przygody. W sumie to pamiętam jeden, gdy trafili na planetę antropomorficznych warzyw, które to chciały zjeść naszych bohaterów. Więcej mój stary mózg nie pamięta niestety.

Może ktoś coś takiego kojarzy? Boje się, że gdy będę umierał (a to już raczej bliżej niż dalej), leżąc na łożu śmierci otoczony bliskimi, jedyne o czym będę myślał to jak ta cholerna bajka się nazywała.

#pytanie #kiciochpyta może #chinskiebajki #anime #seriale #nostalgia #90s #gimbynieznajo #pomocy #zalesie
  • 35
@lakukaracza_ Jest taka strona, nazywa się myanimelist.net , tam możesz szukać na zasadzie roku i gatunku (trochę jak na filmwebie) więc daje sz np. 1993 albo 1988 (chińska bajka może być starsza przecierz :v ) i gatunek, tam było childs albo kids, i przeszukujesz odmęty tej strony. Wiem ze to trochę żmudne , ale jak masz o tym myśleć na łożu śmierci, to lepsze to niż nic :-) Jakby Ci to pomogło
@Midnight_MindDriver: Według Wikipedii, jest:

a businessman, tired from a long drive, pulls into a motel to rest. He sleeps on a bed with an automatic massage setting, calling it the best sleep he's ever had. He attempts to find out what the mechanism is from the hotel manager, who refuses to divulge the secret of the bed. The businessman sees a small hole in the mattress and hopes to get a