Wpis z mikrobloga

Droga Alicjo!

Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą pakę, którą od Ciebie dostałem () Już po wyjęciu z Paczkomatu micha mi się cieszyła jak nie wiem, bo wierszyk na papierze jest "sóper" ( ͡° ͜ʖ ͡°) (https://www.wykop.pl/wpis/28480943/)

Otwieram paczkę, przebijam się przez te tony zabezpieczeń i... Aż trzy listy! A że robiłem to w gronie współlokatorów to oczywiście musiałem je przeczytać na głos ( ) Tutaj minus, ale sam się wkopałem... Większy minus masz za nie podanie nicku, teraz muszę uruchomić mój #stalkermode i Cię wyśledzić! Same listy się super czytało, przeczytałem wszystkie zanim ruszyłem cokolwiek innego z paczuchy. Byłem pod wielkim wrażeniem jak głęboko w moje wpisy na Wypoku zaszłaś, jakie perfidne dowcipy mi wypomniałaś i jak bardzo czułem, że napisał do mnie ktoś, kto mnie zna ()


Co do zawartości poza listowej... WOW! Po prostu WOW! Kubek, Tamagotchi, kreda, słodkości, książka, BOMBKA, KALEJDOSKOP, ZDJĘCIA!!! Długo by wymieniać! Wymieniłem wszystkie! ( https://youtu.be/nFJpaVMZ0_Y?t=25 ). Dumle to króle cukierków jak lew jest król dżungli, a wszyscy mają Mambę, MAM I JA! Kubek się na pewno przyda w pracy, bo obecnie korzystam z takiego z logo firmy () Kredą namaluję sobie co tylko chcę i będę chroniony na każdym wyjeździe, jak bardzo dziękuję za ten wyraz troski o moje bezpieczeństwo w tych niebezpiecznych czasach! O Tamagotchi będę dbał, karmił, głaskał i sprzątał po niej jak kazałaś! Książka na pewno się nie zmarnuje i przeczytam jak tylko znajdę chwilę (jak to mój współlokator powiedział gdy przeczytałem tytuł i pokazałem: "O, Mulan!". Jestem ciekaw jaką wersję tej bajki widział w dzieciństwie xD). Zdjęcia są genialne, nawet rozpoznałem niektóre miejsca które widziałem w czasie mojego trzydniowego pobytu kiedyś ʕʔ Analogowe, zgadłem? Kalejdoskop jest super, najlepszy starter ever!!! A Bulbasaur to roślina i wuj! Ale ta bombka... NIESAMOWITE! WŁASNY NEPTUN, KTÓRY JEST KRÓLEM PLANET JAK NEPTUN JEST KRÓLEM PLANET!!! Teraz codziennie będę mógł obcować z jego majestatycznością i na pewno wyślę Ci zdjęcie wiszącego na choince (jak tylko Cię wystalkuję! Albo pocztą!).

Dziękuję bardzo serdecznie za życzenia! Tobie również życzę niesamowitych Świąt, wspaniałej atmosfery, samych wpisów w Gorących, smacznego jajka i Wesołego Alleluja!

Dalej nie mogę się ogarnąć jaka super para mi się trafiła... POLECAM ALICJĘ NA WYKOPOCZTĘ, SOLIDNE 11/10! Prawdziwa Kraina Czarów!


WOW... Po prostu WOW...

#wykopoczta #wykopaczka #ojejojejojej #chwalesie #wow #podstepnamirabelkaniepodalanicku

DarkAlchemy - Droga Alicjo!

Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą pakę, którą od...

źródło: comment_SRBKaLtKCnqaIROwPS2Vd1SLB6fRhtiw.jpg

Pobierz
  • 6