Wpis z mikrobloga

Kurczak w szpinakowo-serowym sosie
1 średnia cebula (70g)
60g masła
4 ząbki czosnku (15g)
120g camemberta
80g gorgonzoli
400g szpinaku
500g piersi z kurczaka
Łyżka smalcu
200g śmietanki 30%
Sól i pieprz

Na maśle usmażyć cebulę i czosnek, dodać szpinak, sery i śmietankę, dusić aż wszystko się rozpuści. Doprawić solą i pieprzem

Kurczaka przyprawić (pieprz, sól, papryka ostra) i usmażyć na łyżce smalcu

Całość : 2333kcal 159B 182T 21W

Można podzielić i na 4 porcje zależy na co komu bilans pozwala :) Dla niebieskiego nie na keto po prostu pokroiłam kurczaka w kawałki i wymieszałam wszystko z ugotowanym makaronem. Ketony uwaga -dużo białka!
#gotujzwykopem #keto #ziemniakizostaw #mikrokoksyprzepisy
c.....i - Kurczak w szpinakowo-serowym sosie 
1 średnia cebula (70g) 
60g masła
4 ząb...

źródło: comment_hKabtmQ6o5hWCBs3MgJ8OuJUy3McGOpt.jpg

Pobierz
  • 11
@chixi: nie no to wiadomo że nie da się tego orecyzyjnie ustalić. Trzeba by było chyba jeść sam ryż i mięso na parze. Ja tak liczę w apce. Ten sosik jest dobry do frytek bo ja robię podobny.
@chixi: Przecież to łój. Dodatkowo na maśle się #!$%@? nie smaży. Zanim ten czosnek dojdzie na tym maśle to masło sie spali i dostaniesz #!$%@? raka. różne tłuszcze mają różną temperaturę smażenia. Camembert i gogronzola. 80 gram gorgonzoli to w sumie na #!$%@? ten czosnek jak i tak będziesz jadła wszystko w smaku gorgonzoli obliczyłaś kalorię super fit. przecież tym się trujesz #!$%@?.
@chixi robiłam kiedys taką w okolicach 1000kcal, mogę wygrzebać wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)
@McMac xD no generalnie w diecie wysokotłuszczowej chodzi o dużo tłuszczu. Dodatkowo jeżeli nie jesteś w stanie usmażyc cebuli i czosnku na masle tak żeby go nie spalić to musisz być kuchennym melepetą - słowo klucz mały ogień. Ja tam czuję i czosnek i gorgonzolę. Truję się bo?
Przecież to łój


@McMac: Ch***, nie luj. :)
Slonine zna,tluszcz gesi zna, loj zna, podgardle zna? Nie ma roznicy pomiedzy tymi tluszczami?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)