Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Niedawno, w kwietniu zostalem inż. #!$%@? jako #programista15k w banku za dobre pieniazki z mozliwoscia na nawet korzystniejsze stanowisko. Jestem niezly w #it , dodatkowo juz po pracy rozwijam z 3 znajomymi własną działalność, otwieramy i rozwijamy korporacje #taxi .

Na urlopie mialem wakacyjny romans dlatego, że laska mimo świetnej całej reszty byla zbyt chuda czyli najwiiększy dla mnie afrodyzjak #zdrowakobita #kontenerynamleko

Wcześniej się z spotykałem z 2-3 laskami z #tinder ale nie doszło do niczego więcej poza KC i jakimiś przytulaskami - nie czułem pożądania.

Wcześniej zakończyłem 4 letni związek z patologicznà laską, która niezmiernie mnie kręciła.

I tak analizując wszystko - czuję, że u mnie w życiu za mało się dzieje i chyba co najważniejsze, mam za mało towarzystwa Kobiet, szczegolnie w #pracbaza ! I bardzo często tak było - w licku klasa parówek, na studiach też, w pracy też - nosz totalny pech.

Wpadłem w taką pułapkę, że cokolwiek w życiu robię to głównym celem jest poznanie lasek a nie spędzenie miło czasu.

Jeśli chodzi już o samo randkowanie i jeśli laska mnie kręci to czuję się jak ryba w wodzie #podrywajzwykopem - ja mam problem z tym, żeby dziewczyny nie pocałować kiedy tego nie chcę Laughing out loud Umiem zainteresować sobą, dziewczyny się #!$%@?ą często po kilku randkach. Swoją aparycją i energetycznością wzbudzam zainteresowanie wśród znajomych - bardzo często rozmowa toczy się o mnie. Nawet laski kolegów ciągną do mnie.

Niestety wewnętrznie czuję nudę. Wracam po pracy do chaty i gówno - albo siłka albo praca nad swoimi projektami. Gadam sobie z jakimiś tak dziewczynami ale to nie są hb7+ a na takie mam teraz ochotę (4 lata byłem z dziewczyną, która kręciła mnie strasznie nawet jak miałem 40 stopni gorączki,, więc teraz ciężko z mniej atrakcyjną).

Nie wiem jak z tego wyjść. Dodatkowo nigdy fb/ #instagram nie były dla mnie ważne przez co te moje profile nie są super ciekawe. I dochodzi nawet do takich momentów, kiedy na instagramie widzę dziewczynę hb9+ która ma 20k+ obserwujących to tylko się wkurzam, że z takim moim profilem nie mam nawet szans jej przez tego neta ogarnąć.
Bardzo chciałbym się ścigać autami, od zawsze - ale to pewnie wymaga sporego wkładu ? #samochody . To byłby jakiś haczyk na dziewczyny, wzbogaciłoby to moje profile na fb/insta. Myślałem też o ogarnięciu diedy tak w pełni i założeniu bloga o siłowych ćwiczeniach ze swoimi zdj jak już wytnę się jeszcze bardziej. Dodatkowo chcę zapisać się na salsę - i może kogoś poznam, i towarzystwo kobiet i w klubach popodrywam tańcem.

A najgorsze jest to, że ja naprawdę lubię programować Laughing out loud

Jakieś rady? Jak na to inaczej spojrzeć i wyjść z tego koła #przegryw -u?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania:

Dodatkowo chcę zapisać się na salsę - i może kogoś poznam, i towarzystwo kobiet i w klubach popodrywam tańcem.


Głupi pomysł. Na kursie tańca nikogo nie poznasz, bo wszystkie atrakcyjne dziewczyny, jakie tam przyjdą, będą ze swoimi partnerami, a te, które przyjdą same, to brzydulki i grubiary, czyli akurat takie, które Ci się nie podobają. Przerabiałem to już.

A w klubach nie popodrywasz tańcem, bo tam i tak nikt nie