Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1813
Nie mam z kim spedzic swiat ;(

Mieszkam w Katowicach, cala rodzina mieszka gdzies daleko (Szczecin na przyklad), sobote mam pracujaca i koniec koncow w wigilie bede sama. Czy ktos z Katowic badz okolic rowniez spedza swieta samotnie? Moze polaczymy sily? :) Samotnosc na co dzien jest ciezka, a w ten dzien wrecz dobijająca

#katowice #swieta #samotnosc #prosba
  • 279
  • Odpowiedz
@BlackLadybug: Napisalas, ze w sobote pracujesz a rodzine masz daleko w Szczecinie. Nie dziw sie, ze ludzie interpretuja to jako sztuczny problem i szukaja rozwiazania. Jezeli powody sa inne to po co w ogole o tym wspominac?

No i zycze pozytywnego rozwiazania.
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackLadybug ale wiesz, że rodzina może przyjechać do Ciebie? Albo jedna osoba chiciaz, rodzinnie wysłana w delegację. Poza tym, wigilia ok, ale zbierasz manatki w sobote i niedzielę + poniedzialek masz ustawowo wolny od pracy. Wiec nie musisz spędzać sama świąt.
  • Odpowiedz
zaprosiłbym ale wtedy by zabrakło miejsca na wolne nakrycie, a tego nakazuje tradycja... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pcstud: Ja #!$%@?. Przecież to nakrycie jest właśnie dla takich gości jak ona.
  • Odpowiedz
@Miedziany_Brodacz: W punkt! Ostatnio pytałam tutaj po jakim czasie działa lek X, bo już wzięłam, to mi podali trzy inne, które ponoć są lepsze, #!$%@? jeden, że swój już wzięłam i nic poza tym mnie nie interesuje xD
@BlackLadybug: Przykre. O ile sama czekam, aby spędzić święta samotnie przez lapkiem z dobrym żarciem, bo po prostu tak lubię, tak niesamowicie żal mi ludzi, którzy zostają w takie dni samotnie, bo
  • Odpowiedz
Samotnosc na co dzien jest ciezka, a w ten dzien wrecz dobijająca


@BlackLadybug: Dajcie spokój XD Sam pierwszy raz w tym roku spędzam sam wigilię i mam kompletnie #!$%@? jajca XD Robię sobie zajebistą pizzę, odpalam seriale, kręce gibsztyla, a później ze znajomymi się pobawić na "pasterkę". Są telefony, wideorozmowy, rozrywki. Nie jesteś opuszczona przez rodzinę i wykluczona z grona znajomych tylko tak wyszło w tym roku XD

Poza tym ludziom
  • Odpowiedz
@BlackLadybug: mirki to stuleje. Pytasz o Katowice i wigilię na miejscu a tu nikt nie zaprosi a się przypieprza. Myślę, że większość komentujacych to gimbaza itp stąd brak ofert. Sam też się nie oferuje, bo jestem spoza. Ale życzę byś jednak w święta nie była sama :-)
  • Odpowiedz
  • 1
@BlackLadybug Trzymam kciuki, żeby się udało. :) Dwa lata temu spędziłem Boże Narodzenie samotnie, tyle co rozmawiałem z rodziną przez Skype'a. Najgorsze uczucie ever.
  • Odpowiedz