Wpis z mikrobloga

Mirki, trzymajcie mnie, bo zaraz nie zdążę bigosu sobie gotować.

Nie ma nic gorszego niż ludzie, którzy nie potrafią parkować samochodu. Ty zawsze parkujesz gdzieś na końcu parkingu, żeby nikt Ci nic nie zrobił z autem, przychodzisz rano i #!$%@? widzisz coś takiego...

No #!$%@?. coś takiego boli jak drzazga we fiucie. Dbasz o auto, uważasz zawsze z parkowaniem, to nie... zawsze pojawi się ktoś, kto próbuje #!$%@?ć Ci humor na dzień cały. Niestety,kamera w aucie nie nagrała kto to. Jeszcze trochę trzeba będzie zrobić monitoring 360 dookoła auta.

Żeby chociaż kartkę zostawił/a, to też nie. Najlepiej, #!$%@?ć i #!$%@?ć.

#zalesie #samochody #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
jirki - Mirki, trzymajcie mnie, bo zaraz nie zdążę bigosu sobie gotować.

Nie ma ni...

źródło: comment_ffP0ifBmxwxybVC2L1vGjSNPG052tHNv.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@jirki opowiem Ci gorszą historię. Masz sobie auto, zawsze parkujesz jak Bóg przykazal. Idziesz rano do auta. Ktoś zawadzil o Twój zderzak, lekko obtarl. #!$%@? tam, dajesz lakiernikowi co by poprawił przy okazji zlecasz polerke auta. Odbierasz samochodów, cieszysz się jak #!$%@? bo się błyszczy jak psu jaja. Po dwóch tygodniach przychodzi Ci mandat z fotoradaru, którego nigdy nie mijales. Opada Ci przedni zderzak i zaczyna latać lampa. Po paru myciach okazuje
  • Odpowiedz
@jirki mi jakaś pała, w wakacje, wgniotła błotnik w A3 z przodu, nad kołem, na wysokości ok 50-60 cm. Nawet nie wiem jak...
I tak, uważam to za tchórzostwo, ucieczke z miejsca, nie zostawiając kartki ani nic. Bolało bo nawet jeśli nie jest to super auto, to człowiek pakuje kupę kasy żeby móc korzystać i by był w jakimkolwiek stanie. Ale nie...
  • Odpowiedz
Nie ma nic gorszego niż ludzie, którzy nie potrafią parkować samochodu.


@jirki: powodzie, trąby powietrzne, wojny, głód, trąd, choroby, zarazy, złodzieje, mordercy, bomba atomowa, tsunami, asteroidy mogące zniszczyć życie na ziemi, czarne dziury, politycy, stare baby, niedokładni konstruktorzy mostów, dzikie zwierzęta, robactwo, korea północna, eksperymenty na ludziach, ludzie znęcający się nad zwierzętami, wypadki drogowe, dziury w drogach, lawiny, rozbłyski słoneczne, kwazary, susze, choroby skóry, pająki
  • Odpowiedz
powodzie, trąby powietrzne, wojny, głód, trąd, choroby, zarazy, złodzieje, mordercy, bomba atomowa, tsunami, asteroidy mogące zniszczyć życie na ziemi, czarne dziury, politycy, stare baby, niedokładni konstruktorzy mostów, dzikie zwierzęta, robactwo, korea północna, eksperymenty na ludziach, ludzie znęcający się nad zwierzętami, wypadki drogowe, dziury w drogach, lawiny, rozbłyski słoneczne, kwazary, susze, choroby skóry, pająki


@dqdq1: to wszystko < ludzie, którzy nie umieją parkować i mają cudzą własność za nic :P

  • Odpowiedz
@Kacorek spoko, już odchorowałem. Myślę, że rachunek jaki dostanie za to całkowity na pewno da mu nauczkę. Liczę, że powinien się zamknąć w około 10 000 euro plus kłopoty ze skarbowką, bo rachunku mi nie dał, a ma działalność.
  • Odpowiedz
@Kacorek Najbardziej bolało, bo to auto żony i polerke zleciłem jako niespodzianka - auto odbieralismy krótko przed naszym ślubem. A tu taki kwiatek
  • Odpowiedz
@Leber88: No takie rzeczy bolą najbardziej. Kiedyś dostałem od rodziców nowy telefon (K750i ( ͡ ͜ʖ ͡) ) to mi go jakiś szczyl ukradł w szatni. Udało się mu to udowodnić bo jakiś nauczyciel widział jak mi w plecaku na przerwie grzebał ale kasy ani nic nie odzyskaliśmy bo patola i nie było sensu się z nim przepychać, a lombard się wyparł.
  • Odpowiedz
@Kacorek Z patolą szkoda energii na walkę. Co do samochodów to nauczyłem się tego, żeby nie mieć sentymentu do samochodu, którym jeździ się na codzień. Jak ktoś chce i ma wystarczająco pieniędzy to trzyma swoje maleństwo w garażu i robi sobie nim tylko przejażdżki.
  • Odpowiedz
@Wladyslaw_Jagiello:
Postawa jak najbardziej ok. Jesteś spokojniejszy niż właściciel nowego lub kilkuletniego auta, który odkładał na niego/płaci leasing/ itd. Tylko jeśli nie jestemy motoryzacyjnymi ekspertami, to łatwo możemy kupić tani złom, który nawali w nieoczekiwanym momencie..
Swoją drogą, mój ulubiony mechanik ma Astrę I z 96 roku, mimo dochodów na poziomie senior PHP developera. Tylko, że ten gość sobie naprawi sam wszystko w tym aucie nawet w szczerym polu..
Pozdrawiam Mirku:)
  • Odpowiedz