Wpis z mikrobloga

Mirki, trzymajcie mnie, bo zaraz nie zdążę bigosu sobie gotować.

Nie ma nic gorszego niż ludzie, którzy nie potrafią parkować samochodu. Ty zawsze parkujesz gdzieś na końcu parkingu, żeby nikt Ci nic nie zrobił z autem, przychodzisz rano i #!$%@? widzisz coś takiego...

No #!$%@?. coś takiego boli jak drzazga we fiucie. Dbasz o auto, uważasz zawsze z parkowaniem, to nie... zawsze pojawi się ktoś, kto próbuje #!$%@?ć Ci humor na dzień cały. Niestety,kamera w aucie nie nagrała kto to. Jeszcze trochę trzeba będzie zrobić monitoring 360 dookoła auta.

Żeby chociaż kartkę zostawił/a, to też nie. Najlepiej, #!$%@?ć i #!$%@?ć.

#zalesie #samochody #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
jirki - Mirki, trzymajcie mnie, bo zaraz nie zdążę bigosu sobie gotować.

Nie ma ni...

źródło: comment_ffP0ifBmxwxybVC2L1vGjSNPG052tHNv.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
polecam przejechać się do większych miast włoskich lub hiszpańskich, bardzo dużo aut ma tam obcierki, nie ważne czy nowe czy stare i nie robi się z tego imby
  • Odpowiedz
@Fares: bo u nas to jest jeszcze dobro luksusowe niestety. przy wszechogarniającym januszowaniu u blacharzy i u sprzedawców jeśli znajdzie się faktycznie tą perełkę, która nie była malowana, to później cholernie boli jak się przytrafi coś takiego
  • Odpowiedz
@Fares: i co jak będziesz miał AC to niby nie poniesiesz straty finansowej przez jakiegoś gamonia, który nie umie zaparkować bez niszczenia wszystkiego dookoła? Widać, że posiadacz biletu miesięcznego na wszystkie linie po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
Nie ma nic gorszego niż ludzie, którzy nie potrafią parkować samochodu. Ty zawsze parkujesz gdzieś na końcu parkingu, żeby nikt Ci nic nie zrobił z autem, przychodzisz rano i #!$%@? widzisz coś takiego...


@jirki: Niestety. Ja też zawsze parkuje na samym końcu parkingów, tam gdzie nie ma ludzi, idę daleko w deszczu, żeby tylko auto było bezpieczne. Jak parkuję wśród innych to przeprowadzam szczegółową analizę, gdzie stanąć żeby nie ustawić się
  • Odpowiedz
@jirki: co poradzisz, nic. Ja kupiłem 10letnie auto bez jednej ryski. Pierwszy wyjazd na miasto 3 dni po zakupie, wracam, a tam gwoździem czy kluczami rysa od lampy przez całe drzwi do połowy drugich. Komuś się nie spodobało mimo że normalnie zaparkowałem. Mam tylko nadzieje że karma wróciła bo wtedy bardzo to przeżyłem (w końcu pierwszy samochód) a teraz mam to już w dupie.
  • Odpowiedz
@jirki widzę coraz więcej plusów w posiadaniu starego zajechanego auta które obecnie posiadam,ma jeździć,dupę wozić,nie psuć się i być tanie w eksploatacji
  • Odpowiedz
@jirki: a tak serio mówiąc to jest do kupienia jakiś system kamer przód/tył/boki z trybem parkowania albo ciągłym nagrywaniem? Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem, ale znalazłem tylko systemy, takie jakie są w elkach albo autobusach za 2-3k.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shajo przód-tył sa, ale boczne trzeba by załatwić oddzielnymi kamerami. Dzisiaj większość ma tryb parkingowy, więc by nagrało
  • Odpowiedz