Wpis z mikrobloga

Mirki, trzymajcie mnie, bo zaraz nie zdążę bigosu sobie gotować.

Nie ma nic gorszego niż ludzie, którzy nie potrafią parkować samochodu. Ty zawsze parkujesz gdzieś na końcu parkingu, żeby nikt Ci nic nie zrobił z autem, przychodzisz rano i #!$%@? widzisz coś takiego...

No #!$%@?. coś takiego boli jak drzazga we fiucie. Dbasz o auto, uważasz zawsze z parkowaniem, to nie... zawsze pojawi się ktoś, kto próbuje #!$%@?ć Ci humor na dzień cały. Niestety,kamera w aucie nie nagrała kto to. Jeszcze trochę trzeba będzie zrobić monitoring 360 dookoła auta.

Żeby chociaż kartkę zostawił/a, to też nie. Najlepiej, #!$%@?ć i #!$%@?ć.

#zalesie #samochody #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
jirki - Mirki, trzymajcie mnie, bo zaraz nie zdążę bigosu sobie gotować.

Nie ma ni...

źródło: comment_ffP0ifBmxwxybVC2L1vGjSNPG052tHNv.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
taaa, będę jeździł nowym autem i srał w gacie, że ktoś mi go porysuje lub ukradnie - zajebiste podejście (w myśl zasady zastaw się a postaw się?)


@Wladyslaw_Jagiello: bzdura
primo - od tego mam ubezpieczenie
secundo - stać mnie, nie musze się zastawiać ani kupować padliny za jakieś grosze
tertio - twoja sprawa że ci pasuje jeżdżenie i użytkowanie gówna zamiast samochodu
  • Odpowiedz
@anzelmbohatyrowicz: dlatego mam ciut nowsze auto, niż Twój ulubiony mechanik. Każde auto się może zepsuć czy to nowe czy to stare. Miałem starsze auto - ono się mniej psuło niż obecne, ale nie przeszkadza mi to. Zepsuje się - to naprawiam :)

@TwojStaryToKorniszon: skoro Ciebie stać aby nie kupować padliny, to czemu się żalisz, że "niepadlinę" ktoś Ci przerysował a nie idziesz do tego ubezpieczyciela aby Ci naprawił auto?
  • Odpowiedz
@Wladyslaw_Jagiello

@jirki: dlatego kupiłem stare auto, za gówniane pieniądze. Jakiś czas temu zauważyłem, że zostało przez kogoś zarysowane powiedziałem tylko: "trudno się mówi" i pojechałem.


Kiedyś też tak miałem. Teraz mam fajny lakier i blachę i szkoda w #!$%@? :/
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: jest sens jeśli Ciebie na niego stać, jeśli nie masz co zrobić z pieniędzmi, jeśli poprzednie się zepsuło i nie masz kiedy szukać czegoś używanego itd... ale to nie jest remedium dla każdego i na wszystko
  • Odpowiedz
@Fares: Emocjonalne jest owszem, bo się dba o niego. a poza tym szkoda, bo teraz jestem stratny. Jeśli nie na naprawie tego to przy sprzedaży i tak za takie coś będę musiał opuścić.
  • Odpowiedz
@dqdq1: choroba popromienna, zwierzęta znęcające się nad ludźmi, kleszcze, pijawki, youtuberzy, fanboje Apple, zanieczyszczenie powietrza, trujące rośliny, niebezpieczne elementy zabawek grożące połknięciem przez małe dziecko, topienie się, kartele narkotykowe, skorpiony, żmije, rak, gruźlica, dżuma.
  • Odpowiedz