Wpis z mikrobloga

Nie udzielam się zbytnio na wykopie bo nie mam na to czasu, ale w tym wypadku zrobiło mi się naprawdę miło. Więc postanowiłem napisać coś na temat siłowni, diety i odnieś się do maila którego dostałem. #mikrokoksy #silownia

Kiedyś wrzuciłem posta ze swoja przemianą. Na pw napisało do mnie kilka osób. Ja jestem prostą osobą i lubię pomagać jeśli mam do tego odpowiednie predyspozycje i czuje się na siłach. W tym wypadku miałem, moją pasją jest dieta, trening i cała ta otoczka fit świata. Jednak moje podejście jest troszeczkę inne, na pierwszym miejscu stawiam zdrowie i dobrą zabawę a nie sylwetkę. I jest mi niezmiernie miło że mogłem pomóc koledze którego nie ma już na wykopie.

Z okazji zbliżającego się sylwestra chciałbym życzyć wszystkim którzy chcą w nowym roku zmienić swoją sylwetkę i zadbać o zdrowie właśnie takiego podejścia!

„wystartowałem z 75 kg dojechałem do 85, teraz waże 70”

I pięknie, dam głowę że poprawił się przy tym układ krążenia, gospodarka hormonalna, wzmocnił kości, poprawił wrażliwość insulinową i stał się silniejszy poprawiając przy tym swoje wzorce ruchowe. A do tego przy mniejszej wadzę ubrania lepiej leżą. Wyszedł ze swojej strefy komfortu i zmienił zdanie o danym miejscu, takie doświadczenia powinny spotykać nas jak najczęściej. Pamiętam jak pisaliśmy o podciąganiu na drążku nie mógł zrobić nawet jednego aż w końcu się udało.

„nie mam super bicków ale wszystkie koszule zdecydowanie lepiej leżą, góra trochę urosła”

I o to właśnie w tym chodzi, by się lepiej poczuć a nie konkurować z ludźmi na ulicy pod względem większego „bicepsu”, tego kto wyciśnie więcej na ławce lub ile ma kg na wadzę. O wartości człowieka nie znaczy jego wygląd a całokształt. Nie ma co gonić za modą która przemija. Trening ma nam pomóc lepiej się czuć a nie wnosić dodatkową presje i stres do naszego życia bo zaczynam konkurować z ludźmi najczęściej z internetu rozsianych po całym świecie wpędzając się w kompleksy. Ja wiem że nowe rzeczy są trudne i chciało by się od razu osiągnąć cel ale warto cieszyć się drogą jaką mamy przed sobą i małymi kroczkami iść do przodu. Nie stawiać celu zawszę na pierwszym miejscu i cieszyć się imprezami ze znajomymi. Strasznie podoba mi się zdanie o okazyjnym treningu w domu „bo praca biurowa mocno”. I super jesteś świadomy tego że ruch jest ważny w życiu. Może dzięki tej przygodzie nie będziesz miał obaw próbować innych dziedzin sportu i znajdziesz pasję która wciągnie cię na dobre.

Wygląd nie jest najważniejszy w życiu, wiem że dla wielu to pusty slogan ale nawiąże tym razem do swojego doświadczenia. Dziewczyna z którą jestem i zakochałem się na dobre była z tych co wiele mirków by odrzuciło bo ładna buźka ale „wieloryb” dawaj harpuna a duże piersi u kobiety to jak klata u chudego. Ale ja się tym nie przejmowałem nie w wyglądzie a osbowości się zakochałem. A moja luba schudła prawie 20 kilogramów straciła ponad 30cm w pasie i wiele chłopaków zmieniło o niej zdanie albo po prostu teraz jest godna by pójść z nimi do łóżka... Tyle że już jest za późno a my dążymy razem do swoich postanowień. I tego wam życzę osiągnijcie jak najwięcej zamierzonych celów w 2018 roku nie patrząc na to co inni mówią.
SaLi0PK - Nie udzielam się zbytnio na wykopie bo nie mam na to czasu, ale w tym wypad...

źródło: comment_qB6y3yobyXKhNUniMWAxtoaux9R68XPT.jpg

Pobierz
  • 1
Jeśli byście byli zainteresowanie jej przeminą dietą( wysokie kcl), treningami i małymi krokami albo po prostu przeczytać jakie świństwa ludzie mówili kiedy zaczęliśmy się spotykać to plusujcie ten komentarz a zawołam po nowym roku. Moim zdaniem historia jest ciekawa. Dziewczyna jest hiszpanką i nie będzie miała problemu z wrzuceniem fotek ( ͡~ ͜ʖ ͡°).