Wpis z mikrobloga

W czasie wszechobecnych afer i narzekania na usługi chciałbym serdecznie polecić serwis Car Serwis Complex w #warszawa #wola. Adres zakładu to Olbrachta 94A.

Byłem u nich w piątek po południu z autem bo chwilę wcześniej uszkodziłem układ wydechowy. Mechanik powiedział, że nie ma wolnych podnośników (co dziwne nie było, bo przyjechałem tam tuż po awarii, bez umawiania się). Zajrzał tylko na szybko pod auto, powiedział co się mogło uszkodzić i ile mniej więcej wyniesie naprawa, 200 - 300 zł.
Wieczorem poszedłem po auto okazało się, że niestety części będą dostępne dopiero w poniedziałek, ale że poprawili ile mogli teraz i żebym wrócił w poniedziałek (przy zostawianiu auta poprosiłem, żeby dali znać jak nie dadzą rady naprawić przed weekendem bo mega potrzebowałem samochodu w weekend, nawet brzmiącego jak WRX). Pieniędzy za czas poświęcony nie chcieli. Cena ostateczna jaką usłyszałem to 250 zł, po sprawdzeniu cen części.

W poniedziałek odstawiłem auto. Przy odbiorze usłyszałem, że należy się 150 zł zamiast 250 zł bo okazało się, że jedna z plecionek, którą podejrzewali o uszkodzenie jest sprawna i nie ma sensu wymieniać jej na zapas. Mega tym u mnie zyskali, na pewno tam wrócę. Szczególnie, że umówieni byliśmy na kwotę 250 zł za doprowadzenie auta do sprawności - nie dociekałbym co oni tam zrobili bo kwotę znałem wcześniej.

Nie raz spotkałem się z odwrotną sytuacją, w której inny mechanik próbował mnie naciągnąć np. wmawiając mi, że oprócz części X należy wymienić również Y bo zaraz się rozleci a jest obok. Cóż, 2 lata się nie rozleciała a według innego mechanika wyglądała i wygląda okej ;)

Tak więc polecam Wam serwis o takich danych:
Car Serwis Complex
Jana Olbrachta 94a
Warszawa
608 095 255
https://www.facebook.com/CarSerwisComplex/

#mechanikasamochodowa #motoryzacja
ArekJ - W czasie wszechobecnych afer i narzekania na usługi chciałbym serdecznie pole...

źródło: comment_qcIIOziWTnz6LE7KQQg2DrtKNRsrBwo5.jpg

Pobierz
  • 72
@fiszifiszi: Jestem tylko ich klientem, nie mam z nimi jakichkolwiek powiązań.
Kto mówi o problemach z naprawą? Każdy mechanik któremu coś zlecałem z naprawą sobie poradził. mi chodzi o uczciwe podejście - równie dobrze mógł mnie skasować 250 zł i bym nie dociekał, bo tak się właśnie umówiliśmy. A tu nie trzeba było wymieniać drugiej plecionki więc cena niższa.
@ArekJ szkoda że daleko ode mnie , ale w pełni się zgadzam : mechanik uczciwy, który nie zedrze a naprawi, jak widzi że coś można poprawić zamiast wymieniać, uszczelni, dokręci , nasmaruje , po prostu zatroszczy się o Twój dupowóz - to skarb. Takich ludzi warto szanować i reklamować . Niech żyją w zdrowiu długo i trafiają na samych doceniających klientów .
@ShpxLbh: Nie wiem jakie mają ceny bo nie pytałem o nic oprócz tego co u mnie się popsuło. Pewnie najniższe nie są, bo dostałem paragon więc na lewo nie robią.

Myślę, że oni nie będą wiedzieć co to Wykop, właściciel raczej nie wyglądał na mirkującego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArekJ: Kiedyś umówiłem się z mechanikiem na 150zł (z jakimiś tam częściami, nie pamiętam dokładnie co, ale mocno związane z silnikiem Diesla). Gość przedzwonił do mnie, że niestety nie da rady zrobić tego w czasie na jaki się dogadaliśmy, bo pojawiły się komplikacje i poinformował mnie że auto będzie dzień później. Okazało się, że gość robił przy aucie do północy a przy odbiorze nie chciał ani złotówki więcej. Aż musiałem mu